Chłodnik dla Stinga

Na początek fotorelacja:


Jakiś miesiąc temu przetarłem szlak przez lasek brzeźnieński. Ładna, kręta ścieżka z niepozornym wjazdem od strony parkingu.


Bloki w Brzeźnie - straszna betonoza. Kurs też daleki i niekorzystny.


Aleja Legionów ma ładne kwiaty przy jezdni. Doceniam bo mogło tu być dosłownie nic.


Zielony Trójkąt to historia jak z filmu "Paciorki jednego różańca" lub "Kapuśniaczek" - oba gorąco polecam. Blokowiska, które wetknięto w zieloną, spokojną zabudowę jednorodzinną. Ulica w formie trójkąta. Widać, że wepchninięto tu i punktowce i bloki 4-piętrowe. Do tego przychodnię, szkołę i w tle elektrociepłownię przy stoczni.


Okienko w windzie a w windzie lustro.

A to Mayones - gdańska firma produkująca gitary. Grają lub grali na nich Sting, Limp Bizkit i Korn. Kurs tutaj to była jednak mordęga ponieważ nieczynne jest przejście pod torami.


Nasz stadion pobudowano niby w centrum miasta, ale jakby na jakiś przemysłowych przedmieściach. Tu to widać.
VII Dwór - kiedyś był dwór dzisiaj nie ma po nim śladu. Dzisiaj natknąłem się tam na sympatyczne misie, pieski, ptaszki, małpki i inne stworzenia. Wszystkie można zobaczyć z bliska.

Opera Zrzut ekranu_20200709_190421_www.strava.com.png

Co to samej jazdy to był bardzo niekorzystny dzień. Jeździłem prawie 6 godzin a zarobiłem mniej niż wczoraj o 20 złotych. Najgorszy był 9 kurs bo musiałem jechać na około. Zamiast 7 km wyszło 8,3 - a normą jest u nas mniej niż 4 km na kurs. Przez to zarobek dzisiaj wyniósł jedynie 17 zł/h. Chciałem, któregoś dnia zrobić więcej zleceń - np 14. Okazało się, że jednak nie dzisiaj. Miałem na to siły, ale nie przy tak dalekich kursach.

Na plus, że mam już na koncie 154 zlecenia od połowy czerwca a to oznacza, że wpadł dzisiaj bonus 100 zł. Zaczynam jednak wątpić w 200 (zielona linia na wykresie poniżej).

Opera Zrzut ekranu_20200709_194243_docs.google.com.png

Opera Zrzut ekranu_20200709_194453_docs.google.com.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


17848
Cycling