Nowa zabawka - Kręć Kilometry i odpoczywaj na rowerze

Na początek ładne miejsce:

Widok z okna kamienicy na ulicy Asnyka w Gdańsku-Oliwie na tył kamienicy przy ulicy Obrońców Westerplatte. Ulica Asnyka to jedna z ładniejszych uliczek starej Oliwy. Brukowana nawierzchnia. Zabudowa ma jakieś 120 lat. Ulice to zadrzewione aleje po których przyjemnie się przejść także podczas upałów. Jedna wada dla mnie - historyczny bruk po którym nie da się jechać rowerem. Jeszcze miną lata aż zaczną je szlifować by były bardziej przyjazne nie tylko dla mnie, ale przede wszystkim dla tych którzy korzystają z wózków.

Opera Zrzut ekranu_20200914_195612_www.google.pl.png
Tu jeszcze widok z satelity na całą okolicę. Najładniejsza, zielona część dzielnicy.

Teraz o akcji kręcenia kilometrów:

Dzisiaj startuje dwumiesięczna akcja "Kręć kilometry dla Gdańska". Promuje ona codzienne dojazdy rowerem do pracy. Wystarczy ściągnąć aplikację Activy i rejestrować dojazdy do pracy lub wycieczki rowerowe. Te pierwsze są dobrze punktowane, te kolejne dużo skromniej.

Nagrody porównałbym do Actifitu. No może pomnożył bym razy sto wartość tych tokenów... Za punkty w KKdG możemy dostać realne nagrody takie jak kominy na szyję, skarpetki, zniżki do restauracji i bluzy. Nie są to może wielkie rzeczy, ale zawsze jakaś pozytywna motywacja.

Zaangażowałem się by nasz gdański Wolt dołączył do akcji no i udało się. Dzisiaj się jednak martwię bo coś nie zagrało i system nie doliczył mi punktów za dojazd do pracy (naszej strefy). Ogarniam sprawę.

Także od dzisiaj wszystko liczę wielokrotnie. Pieniądze, średnie zarobków, kilometry dla Gdańska, punkty, hive.

Pozostałe akcje dla osób z poza Gdańska to m.in. rowerowastolicapolski.pl. Tam rywalizują ze sobą miasta. Polecam.


Było nas czterech no i czekaliśmy.

Dzisiaj zanosiło się na żenujący zarobkowo dzień. Dostawy doręczałem o następujących godzinach:

12:21, 12:47
14:32, 14:55
15:08, 15:33, 15:45.

Widać bardzo długą przerwę. Nie tylko ja ją miałem bo razem we czwórkę czekaliśmy na zlecenie. Przez ten mały ruch dostałem 20 zł dopłaty. Okazało się, że po godzinie 14 ruch już był na niezłym poziomie i zarobki z 18 zł/h podskoczyły do 25,8 zł/h. To również dzięki hojnym napiwkom. 13 złotych napiwków to już coś. Pewnie jutro nic nie będzie.

Mam jeszcze dla was kolejne zdjęcie dywanu:

Tu nie wygląda tak źle. Dywan udającego paski trawy z ulicy Opackiej 23-35.

Na koniec mapka i tabelka:
Opera Zrzut ekranu_20200914_194301_docs.google.com.png

Opera Zrzut ekranu_20200914_174900_www.strava.com.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


8010
Cycling