Lorem ipsum

Tytuł tym razem jest z czapy. Z tytułami nie mam problemu, zawsze tam można coś umieścić.

Będzie to raport zdjęciowy i mapowy.


Gdańsk, ul. Beniowskiego, dzielnica Przymorze Małe
Jesień widać co raz bardziej. Ja za to coraz bardziej uważam, że pora roku nie ma znaczenia. Nie ma co czekać na tę ulubioną porę roku. Tu i teraz.

To było nieprzyjemne zlecenie bo bardzo długie w realizacji (ponad 40 minut) i jeszcze stamtąd było trzeba wracać 15 minut do strefy restauracji. Do tego strajkujący domofon i klient który kazał mi nacisnąć przycisk którego nie było. Mimo to przebiłem minimalną stawkę dzienną jaką bym dostał gdyby ruch był mały.


Gdańsk, ul. Słupska/Kołobrzeska, dzielnica Przymorze Małe

To było ciekawe zlecenie dla mnie bo zobaczyłem pocztę na Przymorzu do której nieraz chodzę, ale zobaczyłem ją od tyłu. Do tego widać wywietrznik schronu. Tak budowano w latach 50.


Gdańsk ul. Kochanowskiego, dzielnica Wrzeszcz Dolny, dawniej Nowe Szkoty

Miałem sporo krótkich, fajnych tras po Przymorzu. pod koniec dopiero trafił mi się długi kurs Przymorze - ulica Kochanowskiego w Dolnym Wrzeszczu. Przedwojenna niska zabudowa wielorodzinna. To jedna z ładniejszych ulic Gdańska. Ma w sobie coś zwyczajnego i ludzkiego.


Gdańsk ul. Kochanowskiego, dzielnica Wrzeszcz Dolny

To były dwa nieprzychylne mi kursy pod rząd. Kolejny aż na ulicę Narwicką, czyli do naszej gdańskiej strefy przemysłowej. Na mapie te niekorzystne rejony zaznaczyłem na niebiesko.


Gdańsk, ul. Narwicka

Miałem dzisiaj dwie przerwy w parkach i one sporo dają. Pod koniec miałem nawet siły także "żebrałem" jeszcze o zlecenia i po 5 minutach przychodziły. W dodatku były one wyjątkowo krótkie. Na takie coś warto czekać. Lepsze zlecenie z Wrzeszcza to mogło być tylko do Oliwy pod dom.


Gdańsk, ul. Narwicka. Ciekawe czy ktokolwiek korzystał z tego objazdu/przejścia (żółta tabliczka) bo to jest prawie 3 km piechotą


Pierwsze zdjęcie drogi rowerowej w ciągu ulicy Dmowskiego w Gdańsku. Dzielnica Wrzeszcz. To jest nasza główna ulica z restauracjami we Wrzeszczu


Gdańsk, ul. Zator-Przytockiego, ale potocznie mówi się na nią Czarna. Ulica za torami to Biała. Jest to również granica między Wrzeszczem Górnym i Dolnym


Nastawnia

Resztę widzicie jak na dłoni w tych wszystkich cyferkach i kreskach.

Opera Zrzut ekranu_20201023_180711_www.strava.com.png

Opera Zrzut ekranu_20201023_220538_docs.google.com.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


16874
Cycling