Trzy przyjemne rywalizacje

Pierwsza, najważniejsza to gra o pieniądz. Jeżdżę by mieć jak najwięcej na liczniku w aplikacji kurierskiej. Dzisiaj było co robić, ale było też ponad pół godziny bezruchu. Pamiętam jak we wrześniu już około godziny 15 miałem na liczniku zarobków 100 zł. Teraz to nieosiągalne (60-85). Szkoda.

Druga rywalizacja to kroki do Czeskich Budziejowic, a to chyba gdzieś na Kociewiu bo mam w 5 dni przetuptać 66,4 tysięcy kroków. Dzisiaj dokładam 14 tysięcy. Obliczenia: 25860+14130=39990 tj 62% mam za sobą


Gdańsk ulica Dickmana. To admirał który zginął w bitwie morskiej u naszego gdańskiego wybrzeża w czasie wojny szwedzkiej. Piszę to bo pamiętam jak podczas wycieczki dzieciaki miały z niego niezłą polewkę

Trzecia gra jest coraz bardziej wciągająca. Kompletuję ulice Gdańska za pomocą wandrer.earth. Gdyby strona liczyła archiwalne wycieczki to pewnie bym był gdzieś na szczycie rankingu gdańskiego. Tak to jestem na 15 miejscu, wczoraj awansowałem o kolejne miejsce. Bawi mnie to, że jadąc myślę o tym by jechać nową trasą. Mam nadzieję na stopniowy awans. Dzisiaj "odnowiłem" odcinki w Sopocie i na Żabiance.


Gdańsk ul. Dickmana

Prócz trzech rywalizacji miałem dzisiaj trzy wyjazdy do klientów. Pierwszy mi się podobał bo trasy były króciutkie i były to aż 4 kursy w godzinę. Pięknie szło. Dobrze, że czekałem te 5 minut a nie wracałem do domu.


Gdańsk ul. Obrońców Westerplatte róg Grunwaldzkiej. Komunikacyjne centrum dzielnicy Oliwa. Tu autobusy, dalej tramwaje, jeszcze dalej pociągi wszelkie

Drugi wyjazd był już mniej udany. Dwa krótkie zlecenia i wróciłem do domu.


Zaspa ul. Jana Pawła skrzyżowanie z Rzeczypospolitej. To już czas trzeciego wyjazdu z dalszymi kursami

Trzeci wyjazd - nie narzekam, choć zlecenia do 3 klientów były już mniej płatne. Ciekawe, że te właśnie zlecenia były dzisiaj najdłuższe. Zaspa-Oliwa-Przymorze-Sopot.
Sopot, plaża. Okolice Baru Przystań

Ta wizyta w Sopocie była nietypowa bo tak daleko na północ jako kurier jeszcze nie jechałem. Nad samo morze. Uzdrowisko w czasach covidu się należy widocznie.


Dowód na to, że to był daleki kurs. W sumie wyszło niewielkie spóźnienie

W sumie wyszło 99 złotych za ponad 5 godzin gotowości no ale w międzyczasie byłem też trochę w domu. Taki teraz czas. Wolt nam zzieleniał i zrobił się "WUberem".
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


14130
Cycling

Opera Zrzut ekranu_20210112_181712_wandrer.earth.png

Opera Zrzut ekranu_20210112_181530_docs.google.com.png