Piękny, zimowy widok z falowca

..to było najciekawsze co dzisiaj zobaczyłem.

Lecimy opisywanie kolejnymi zleceniami:

0 . Pierwsze 20 minut to było czekanie,
1 . Zlecenie z okolicy stacji SKM Żabianka. Bardzo krótkie, ale po nim znalazłem się w takiej trochę martwej strefie bez zleceń.

2 . Po pół godzinie dostałem zlecenie do falowca przy ul. rzeczypospolitej. Miałem szczęście, że wylądowałem na 8 piętrze bo było na co patrzeć.
3 . Znowu było czekanie na zlecenia na Przymorzu. W końcu przyszło bardzo fajne, krótkie zlecenie po Przymorzu Małym.

Teraz zaczęło się coś dziać. Świetna godzina z trzema krótkimi zleceniami. Dzięki nim zarobek na godzinę zwiększył się z 15 zł/h na ponad 20. Liczba zleceń na godzinę natomiast do tego momentu wynosiła 1,5 a po tej dobrej godzinie było już 2,2.

4 . Zlecenie z pierogarni do galerii handlowej. Box w którym pracowała klientka okazał się czymś dla kobiet. Z nazwy wynikało zupełnie nic.
5 . Kolejne zlecenie to przejazd z bułką (burgerem) przez Przymorze Małe. Jest ono "małe" także nie było problemu. No może był jeden bo zgubiłem się przy wychodzeniu z budynku przy ulicy Szczecińskiej. Wyszedłem nie z tej strony.
6 . Szóste zlecenie do klienta do którego jeździłem 3 dni z rzędu. Dwa dni jadł wegeburgera a dzisiaj już coś azjatyckiego. Przyjemny kurs. Po drodze widziałem auta po stłuczce w tym jedno to była nauka jazdy. Po kilku minutach mijałem ich drugi raz.
7 . Ostatnie zlecenie z tej "magicznej" godziny dobrego ruchu. Z okolic falowców do centrum Oliwy. Zmarznięta pani czekała na mnie przed domem. Doceniam poświęcenie, dobrze, że byłem przed czasem.


Duży ruch się skończył. Miałem czas na piknik.

8 . Przedostatnie zlecenie było z naleśnikarni w Oliwie na Zaspę. Jechałem nietypową drogą bo nie skorzystałem ze skrótu przez działki. Zajęło mi to 12 minut jazdy. Muszę porównać z zapisami trasy przez działki. Wydaje mi się, że jest to jakąś minutę dłużej.
9 . Ostatnie zlecenie było ostatnim bo prowadziło znowu do centrum Oliwy. Będąc tak blisko domu grzech było wypuszczać się jeszcze dalej. A mi przyda się trochę odpoczynku.

To był ciekawy tydzień rozwożenia jedzenia. #Poliac się do tego przyczynił. Dla mnie również dla tego, że każdego dnia jeździłem w tych samych godzinach. Dzięki temu mogłem zrobić np zestawienie godzin od startu, w których kończyłem poszczególne zlecenia. Widać, że dzisiaj gdyby nie pauza po 7 zleceniu to mogło by być naprawdę owocnie. Ale i tak było nieźle.

Opera Zrzut ekranu_20210205_205932_docs.google.com.png

Opera Zrzut ekranu_20210205_205909_docs.google.com.png

Opera Zrzut ekranu_20210205_203540_www.strava.com.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


13469
Cycling