Na koniec ligi poliac

Na koniec ligi poliac.

Dziękuję @browery! Ten ogrom liczb mnie przerażał i po tygodniu-dwóch się pogubiłem. Ja się pogubiłem, ale mogłem, Ty nie mogłeś się pogubić.

Podobała mi się ta międzynarodowa rywalizacja. Potem się zgubiłem w tym wszystkim i po prostu robiłem swoje. Czasami publikowałem raport licząc na to, że może mój rywal tego nie zrobi. Na koniec znowu zacząłem łapać kontakt z rozpiską pojedynków. Ostatnie 3 lub 4 pojedynki miałem z rywalami, którzy w tabeli niżej ode mnie.

Liczyłem na miejsce 9-10, także w sumie z wyniku jestem niezadowolony. Miałem nadzieje, że moja regularność pomoże mi w dostaniu się do górnej połowy tabeli. Patrząc na sumę kroków to powinienem tam być, ale jednak wyszło inaczej. Mimo wszystko taką formuję wolę dużo bardziej niż zwykła rywalizację "kto zrobi więcej kroków w miesiąc".

Zanosi się, że w fazie pucharowej będę rywalizował z @cezary-io. Zobaczymy jak zadziałają te współczynniki. Jeśli sprawię niespodziankę to kolejno będę eliminował z turnieju @sk1920 i @bucipuci. To taka bajeczka na koniec.

No i na koniec apel do @actifit by stworzono odgórnie takie rywalizacje jak nasza bo zabawa była przednia.


At the end of the #poliac league.

Thank you @browery because the enormity of numbers terrified me and after a week or two I got lost. I got lost, but I could, you couldn't get lost.
I liked the international competition. Then I got lost in it all and just did my thing. Sometimes I published a report in the hope that my rival might not do it. At the end I started catching up with the duel schedule again. The last 3 or 4 matches I had with rivals who are below me in the table.

I was counting on the 9-10 place, so I'm dissatisfied with the result. I was hoping that my regularity would help me get to the top half of the table. Looking at the sum of the steps, I should have been there, but it turned out differently. After all, such a will is formed much more than the usual competition "who will take more steps in a month".

And finally, an appeal to @actifit to create rivalries like ours, because the fun was great.

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


3357
Walking