Zmęczenie 9/10

Dzisiaj się starałem i nie zrobiłem w czasie pracy żadnego zdjęcia. Coś nowego. Raz na jakiś czas trzeba.

Bardzo aktywny i męczący dzień pracy. To co mnie bardzo cieszy, że "jakby" odblokowało nam podwójniaczki, czyli podwójne zlecenia. Przez miesiąc trafiały się bardzo rzadko, zwłaszcza na rowerze, a dzisiaj co trzecie zlecenie to było tzw. combo. Bardzo fajnie bo szybciej się zarabia.

Opera Zrzut ekranu_2021-04-07_173326_wandrer.earth.png

Nie było czasu na odpoczynek i czekanie na zlecenie. To właśnie mi mówią statystyki stravy. Movie ratio miałem dzisiaj 0,98/1 a wczoraj gdy dwa razy czekałem około kwadransa - 0,98/1. Ok - czyli ten wskaźnik jest do kitu.

W statystykach znalazłem jeszcze takie coś, że wczoraj czas ruchu to było 62% czasu pracy a dzisiaj 72%. Tu chociaż wyszło, że dzisiaj był ciężki fizycznie dzień. Przewyższenia dzisiaj też wyższe, choć wielkich pagórków nie było. Bardzo za to męczył wiatr. Raz - przy biurowcach (chińskie przysłowie "Wysokie drzewo ściąga wiatr"), dwa - zachodni wiatr na szerokich alejach.

Wszystko mówi mapa. 1, 2 i 3 zlecenia jechały kolejno w swoim towarzystwie. W ten sposób znalazłem się aż w Letnicy przy ul. Marynarki Polskiej. Potem wróciłem do Wrzeszcza gdzie niestety wylałem zupę. Źle zapakowana była - piramida dań położonych jedna na drugą.

Potem wróciłem na Przymorze gdzie zrobiłem 3 zlecenia pojedyncze z rzędu. Udało się dzisiaj zrobić 6 zleceń w lepiej płatnych godzinach. To dobry wynik bo średnią są 3-4 zlecenia.

Następnie z podwójnym zleceniem pojechałem na Zaspę i niemal do Brzeźna. Normalnie byłbym niezadowolony, ale z podwójnym zleceniem można jechać nieco dalej.

Najgorsze zlecenie na mapie to było to łączące liczby 10 i 11. Jazda pod wiatr i lekką górkę, która przy wietrze staje się premią górską w Bierutowicach. W ten sposób dowlokłem się znowu do Wrzeszcza. Tam mogłem się już przestawić w tryb odrzucania zleceń, które mi nie pasują. Dzięki temu ostatnie 12 zlecenie zrobiłem koło domu. Klientka ta sama co wczoraj, też na koniec dnia.

Opera Zrzut ekranu_2021-04-07_175401_docs.google.com.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


14930
Cycling