Kurierskie rzucanie

Miało być inaczej.

Po pierwsze z domu wyjechałem dopiero po 40 minutach czekania w domu na zlecenie. Wczoraj w tym czasie już robiłem pierwsze, a zaraz na mnie czekało i drugie.

Jak dojechałem do Strzyży to przełączyłem się w tryb zleceń podwójnych. Ryzyk-fizyk. Możliwość większych zarobków, ale ryzyko dalekich kursów, których nikt nie chciał. Wczoraj było warto. To jednak było wczoraj.

Dzisiaj kazano mi że Strzyży skręcić na Zaspę a stamtąd do Brzeźna.

Tak oto znalazłem się na brzeźnieńskim blokowisku. No cóż. Brzeźno mogło być uzdrowiskiem, kurortem nadmorskim, ale pobudowano tu takie osiedla:


Brzeźno, ul. Łozy

Brzeźno, ul. Łozy

Kawał drogi przejechałem dla dwóch zleceń. Przydało by się jakieś zlecenie podwójne. Dostałem jednak kurs na Przymorze i dalej do Oliwy pod lasem. Znowu daleko...


Gdańsk, widok z bloku w Oliwie na ulicy Karpackiej

Była jeszcze godzina lepiej płatnych zleceń. Gdybym złapał dwa zlecenia to byłoby przyzwoicie. No, ale nie złapałem. Miałem jedynie kurs do Wrzeszcza (znowu dość daleki przelot).

Tam przełączyłem się w tryb odrzucania zleceń. Skoro nie było zleceń podwójnych to lepiej nie ryzykować kolejnymi wyprawami na skraj strefy. Dobrze zrobiłem bo dostałem na przykład propozycję kursu do Jelitkowa. Byłoby do kolekcji dalekich kursów.

W zamian zrobiłem bardzo krótki kurs po Wrzeszczu i kolejny też krótki po tej dzielnicy.

Pogadałem z kurierem, który przerobił rower na elektryczny. Ciekawa propozycja.

Ostatni kurs na ulicę Makuszyńskiego. Wczoraj też tam byłem. Tam pod koniec jest ostry, krótki podjazd także z torbą do klienta wchodzę zawsze głęboko oddychając.

Po życzeniu smacznego zabrałem się jak zwykle za zamykanie torby. Okazało się, że torba (zamek) zastrajkowała i niestety musiałem szybciej skończyć pracę. Wymiana torby w sobotę także jutro mam nieplanowane wolne.

Opera Zrzut ekranu_2021-04-08_183157_docs.google.com.png
Podkreśliłem liczby świadczące o większym dzisiaj kilometrażu

Opera Zrzut ekranu_2021-04-08_183109_www.strava.com.png
Te długie kreski to właśnie niekorzystne kursy miedzy dzielnicami. Tam gdzie jest gęsto było OK


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


10651
Cycling

Test