Fizjo + nasze Actifit Wyzwanie

Ostatnie zlecenie mi się podobało. Musiałem się spieszyć by zdążyć przed pełną godziną (większa stawka) a było to przyjemne bo z górki w stronę morza.

Text in English and other languages

Do bloku wchodziłem za panią, która jak się okazało jadła to co miałem w torbie. Jej mężczyzna "zrobił" jej kolację. Gdyby nie opóźnienie w restauracji to może nawet czekało by na nią na talerzu.

ADdPNihJzmPcLkHtjKRVWu2N2uvBRfNLKJYb8XFwTFeXGujYQ1jXoy6s46k4t7bjgWrPeN9KC4rDY1AfA5jCk7ATG.jpg

Ciekawy widok z okna bo zdjęcie wykonano z blokowiska, a konkretnie z bloku na ulicy Gospody. Po lewej okrągła hala lekkoatletyczna, widowiskowa na granicy Gdańska i Sopotu


Klimaty Przymorza. Ulica Piastowska/Chłopska


Ta sama dzielnica, ale bardziej na południe. Przymorze Małe z bloku na ulicy Kołobrzeskiej 11/13. Widać szare, wysokie bloki, które nazywam "Koroną Przymorza Małego" - zdobyłem ją właśnie jako kurier, ale sporo się naczekałem na dostawy stamtąd


Skwer Bezruczki w Oliwie. Głośno tu, ale dwie ławki są. Czekałem tu aż 40 minut i to czekanie zepsuło mi dzień pracy


Ulica Dickmana na północy Oliwy

Dzień jeśli chodzi o częstość zleceń nie był zbyt dobry. Było sporo pauz i w sumie szkoda mi, że mimo tak dobrego miesiąca zarobiłem złotówkę mniej niż w kwietniu.

Nastrój poprawił mi telefon, który jakby był zapowiedzią wyjścia z pandemii. Zobaczymy.

Jutro startuje wyzwanie w codziennym robieniu o tysiąc kroków więcej z 2 fakultatywnymi dniami odpoczynku. Wszystko jest gotowe prócz nazwy. Tabele już się grzeją na jutro by pokazać, że wygrywacie. Bo jutro wystarczy zrobić 1000 kroków i zamieścić raport. Można też nic nie robić.

Tak wygląda tabela, która czeka na was:
screenshot_49_.png

Jeśli będziecie się irytować, że Wasze osiągnięcie nadal nie jest wpisane do rankingu to możecie zrobić to sami: bit.ly/actixoxo. Tam też można podpatrywać aktualną klasyfikację. Z tej tabeli zamierzam publikować nasze osiągnięcia.

Do tego startuje rekordowy #poliac. Będzie się działo.

Screenshot (47).png

Screenshot (48).png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


16397
Cycling