Kwestie klimatyczne

Rekordowy w tym roku upał a ja jeździłem na rowerze. Stosuję sprawdzony przeze mnie sposób i zasłaniam się jak tylko mogę przed słońcem. Kapelusz, lekka koszula w długim rękawem i lekkie spodnie. Jedynie jeszcze rękawiczek mi brakuje także tam musiał pójść krem przeciwsłoneczny.

Môžete si ich prečítať tu vo vašom jazyku / Translation here

Niektórzy kurierzy mówią, że gorące lato jest dla nas gorsze od zimy. Kwestia dyskusyjna, ale fakt, że w takich temperaturach trudno wytrzymać. Tak samo bolą dalekie kursy. Dlatego właśnie dzisiaj wielu zleceń nie przyjąłem.

Raz mi się to wyjątkowo opłaciło bo odmówiłem trasy po Wrzeszczu. Nie była ona fatalna, ale nieco niewygodna (dwa razy wiadukt i lekki podjazd). Kiedy już zacząłem sobie pod nosem marudzić, że teraz będę czekał w nieskończoność na kolejne zlecenie to wpadł kurs z restauracji przy której byłem na przeciwko. Ideał.

Jeździłem dzisiaj dwa razy i rano to była męczarnia ze słońcem. Za to pod wieczór czysta przyjemność. Przyjemne ciepło i do tego lekko chłodzący wietrzyk.

Celem dzisiaj było przekroczenie 18 tysięcy kroków. To wręcz konieczność bo przez następne dwa dni różnie może być w końcu weekend a ja czuję "ciężkie nogi". No i czeka mnie druga dawka szczepionki. Także w naszej rywalizacji już patrzę na poniedziałkowe wyzwanie - 21 tysięcy kroków. Dużo.


Gdańsk, widok z bloku na ulicy Wita Stwosza 52. Wczoraj było z sąsiedniego bloku. Można porównać


Gdańsk, widok z bloku na ulicy Wita Stwosza 52

W barze na dole jest strefa kibica i pustki. Nikt nie ogląda


Wspaniały odpoczynek na zwyczajnym skwerku między ulicą Śląską a Krynicką


Ulica Wróblewskiego i osiedle Własna Strzecha z fundacji Augusta Abbega

screenshot - 2021-06-18T215357.164.png

screenshot - 2021-06-18T215032.800.png

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


19884
Cycling