Dzień z celem / A day with a goal

Celem było przekroczenie 28 tysięcy kroków by nie odpaść z zabawy. Codziennie trzeba przekroczyć rosnąca o tysiąc dziennie liczbę kroków. Zasady i bieżącą rozgrywka tutaj.

A day with a goal - autotranslation

Dlatego do sklepu szedłem pieszo a nie jechałem rowerem. Mniej wygodnie no ale 2 tysiące już miałem na starcie. Potem w tacy kuriera komórkę trzymałem w kieszeni a nie na kierownicy. Na wszelki wypadek.

Uznałem, że dzisiaj system może mnie pokierować nawet daleko. Bo daleko oznacza więcej kroków. Stąd przez większość dnia jeździłem w ryzykownym trybie bez możliwość odrzucania zleceń. To także dlatego, że ostatnio ruch jest mały i jeśli chce się cokolwiek zarobić to trzeba jeździć też w niewygodne rejony.

Tak też było. Połowa kursów to były zmiany dzielnic. No ale nie narzekałem bo zbliżałem się dość sprawnie do tych 28 tysięcy kroków.

Raz klient się pomylił z adresem. W aplikacji miał zaznaczony ten z przed przeprowadzki. Zadzwoniłem i pojechałem w to nowe miejsce. Przez drogę myślałem, że chyba zastosuje szantaż bo to jednak było dodatkowe 20 minut pracy po i tak długim kursie. Na szczęście nie musiałem się płaszczyć i klient sam wyszedł z miłym podziękowaniem.

W przerwie obiadowej miałem 22 tysiące kroków. Także trzeba było wyjechać jeszcze raz.

Wieczorne jeżdżenie to były 3 zlecenia. Też niewygodne, no ale jak ruch mały to trzeba brać co jest.

I tak minął kolejny dzień "poprzeczki". No bo kto nie skacze ten za.Widok z ulicy Żywieckiej. Ciekawy bo jest to jeszcze Wrzeszcz (czerwone dachówki) a jednocześnie z okna widać stadion i remontowane w stoczni statki


Widok z Olsztyńskiej na Przymorzu


Pozostałość po dawnym Gdańsku a w zasadzie Danzigu. Wrzeszcz ulica Kossaka


Gdańsk - rejon ulicy Matejki


Gdańsk Garnizon - kiedyś koszary dziś biurowce a w środku nowoczesne osiedle


Zygzakiem do nieba, driftem do nieba


*Wnętrze Foodhallu w Galerii Metropolia nawiązujące do pobliskiej stacji Szybkiej Kolei Miejskiej

1624907991351.png

1624907519301.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


28521
Cycling