Opro i odpadka z własnego turnieju -My Actifit Report Card: July 22 2021

3 godziny oprowadzania po Westerplatte. Wśród uczestników były osoby pochodzące z rodzinnej miejscowości dowódcy Shlezwika-Holsteina Gustawa Kleinkampa. Polska się nam przesunęła na zachód także takie czary są możliwe.

Oprowadzanie to codzienna, wakacyjna oferta dla turystów, którzy za 20/10 zł mogą skorzystać z naszych usług. Wszystko pod szyldem pomysłodawczyni: Tour Guide Service Gdańsk Anna Kotuła.

IMG_20210722_140411.jpg

IMG_20210722_120751.jpg

A to już zdjęcie z rowerowego powrotu do domu:

Nowy mural w Gdańsku z Adamowiczem. Ulica Mniszki/Stolarska w Gdańsku. Podobna historia jak z pomnikiem Guntera Grassa. Wówczas pisarz nie zgodził się na pomnik za życia wytykając miastu, że w jego rodzinnej kamienicy nie ma toalety. Teraz wypomina się fatalny stan kamienicy z muralem

Planowałem dzisiaj zrobić te 22 tysiące kroków, ale niestety te 2 dni luzu się na mnie zemściły. Przed oprowadzaniem miałem już 5 tysięcy kroków. Schowałem komórkę i zajrzałem w nią dopiero po zwiedzaniu... a tam 6 tysięcy. 3 godziny chodzenia a actifit uznał, że stałem w miejscu. Nie rozumiem co się stało, ale się stało. Trudno się mówi.

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


12153
Cycling, Daily Activity, Walking