Westerplatte i pierwsze Hive zamienione w talon Allegro

Ruszył w Gdańsku konkurs‐rywalizacja "Kręć kilometry dla Gdańska" także przez dwa miesiące będę dziwnie jeździł na rowerze. Tak właśnie było dzisiaj bo odwiedziny u urodzinowego taty musiały trwać conajmniej 30 minut a powrót musiał być z pętelką po oliwskich uliczkach. +7 pkt

Za dojazd do pracy ponad 100 pkt.

Czego człowiek nie robi dla darmowych kuponów?

Oprowadzałem dzisiaj po Westerplatte. Była przyjemna atmosfera bo turystów jakby mniej. Na statku pół pokładu. Niby źle, ale z drugiej strony ile przyjemniej na pokładzie.

Turystów na oprowadzanie trzynastka. W drugiej turze nikt się nie zgłosił i powinienem na to narzekać bo zarobek skromny. Jednak dzięki temu wróciłem szybciej do domu no i odwiedziłem urodzinowego tatę.

Miłe rozmowy na Westerplatte, ciekawi ludzie o jasnych poglądach, ale jednak skorzy do przyjaznej wymiany zdań. Na statku powrotnym też się ciekawie zagadałem z turystą z Sępolna.

Ciekawe i dziwne na Westerplatte były ćwiczenia wojskowe straży granicznej. Wczoraj podobno Rosjanie ćwiczyli na Zatoce blisko naszych granic to pewnie dzisiaj był rewanż. Nie wiem, ale warkot helikoptera przez cały czas jak byliśmy na Westerplatte był dziwny.

No i na koniec po raz pierwszy uzyskałem bezpośrednią korzyść z HIVE. Zamieniłem HBD na talon na balon i już przez Allegro idzie do mnie nowy sprzęt nagłośnieniowy z HI-fową bonifikatą.

(Blocktrades > BitRefill > Dash > Allegro)

Screenshot - 2021-09-13T192242.997.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


16841
Cycling, Daily Activity