W końcu łatwa praca + pierwszy fizyczny zakup za ~tokeny

W końcu miałem dzień na przyjemne kręcenie na rowerze. Cel był taki by trochę pojeździć. Nie za dużo bo jutro mam być w formie. No i udało się.


Blok w kształcie fali na ulicy Kołobrzeskiej w Gdańsku

Po raz pierwszy od dawna dostarczałem jedzenie dłużej niż dwie godziny no i było przyjemnie. Pogoda optymalna. Lekka mżawka i ciepło. To lubię.


Zdjęcie z górnego piętra falowca na Kołobrzeskiej. Dzisiaj marna widoczność. Nawet nie było widać morza a to ledwie 2 kilometry stąd.

Ludzie wtedy dużo zamawiają a Warszawa jak patrzy w deszczowe prognozy to podnosi nam stawki. Dzisiaj cały czas miałem 12 zł/zlecenie. Zrobiłem 9 zleceń. W zasadzie wszystkie bardzo wygodne bo okolicach "podwórka". W połowie zrobiłem sobie przerwę na kawę, poczęstunek (rabunek) i odwiedziny rodziców. Po przerwie jeździłem nawet dłużej niż chciałem. Motywował mnie licznik. Chciałem przekroczyć 100 zł/brutto. Udało się to zrobić po 4 godzinach jazdy.

Dodatkowo przyszła paczka z pierwszym "krypto-zakupem". Talon z allegro obniżył mi cenę za ten sprzęt po lewej, który będę testował pojutrze. Zastąpi tego po prawej. Spora w tym zasługa @hallmann i jego poradnika.


Stara Oliwa i szklana wieża


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


17851
Cycling, Daily Activity

2021-09-16 kilometry.jpg

Screenshot - 2021-09-16T210724.602.png

Screenshot - 2021-09-16T210006.990.png