Dorywczo i szybko z użyciem wandrer.earth. /12523/8I

Szybko bo cały czas zarabiam na szybkę telefonu. Dzisiaj sobota, także lepiej spędzić czas z bliskimi. Znalazłem jednak szybką godzinkę na pracę. Tak lubię! Zlecenie krótkie po mojej dzielnicy.


Gdańsk, dzielnica Oliwa, widok z punktowca na skrzyżowaniu ulic Bażyńskiego i Wita Stwosza

W ten sposób w kwadrans wpadło 14 zł brutto.
scrnli_8-01-2022_21-53-28.png

Wracałem do domu lekko naokoło. Wszystko przez to, że ostatnio zajrzałem na stronę wandrer.earth. To taka wtyczka do aplikacji Strava, która wylicza ile % danego kraju/miasta/dzielnicy przejechaliśmy. Dzisiaj zaliczyłem rowerem sto metrów lokalnej uliczki, której mi brakowało. Wandrer.eart to taka internetowa wersja tego co robiła Marta z bloga "Palcem po mapie, stopą po ziemi" przemierzająca całe miasto ulicę po ulicy.

Bawiłem się tym intensywnie jakiś rok temu. Była to dla mnie frajda przy okazji robienia zleceń. Mogłem w czasie gdy ich nie było po kolei zdobywać kolejne dzielnice. Po miesiącu jednak przestałem zdobywać dzielnice. Taki urok pracy kuriera, że jeździmy jednak po powtarzających się miejscach.

2022-01-08.png
To moje osiągnięcia rowerowe

Parę dni temu znalazłem opcję (nieźle schowana - w opcjach na dole), która otwiera tę stronę dla aktywności pieszych. Także ten rok zaczynam z planem zdobycia kilku dzielnic.

Wadą strony jest to, że nie liczy archiwalnych aktywności. No chyba, że się zapłaci... Także bawię się darmowo.

Także był też przyjemny spokojny spacer po lasach Oliwy. Nawet jakby po śniegu.

Wracaliśmy przez Oliwę zahaczając o Polanki z tą działką:

scrnli_8-01-2022_21-53-55.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


08/01/2022
12524
Cycling, Daily Activity, Walking