Dwie poprzeczki - przebieg rozgrywki actifit od 3 lipca

Zaczęła się druga edycja actifitowego podnoszenia poprzeczki, ale trwa nadal edycja czerwcowa. Zaczynamy więc nowy wątek aktualności. Plusowanie tego wpisu zwiększy pulę nagród także zachęcam. Zmieniłem też sposób publikowania wyników. Najwygodniej będzie jednak dodawać komentarze do tego wpisu.

Przypominam, że chodzi tu o codzienne pokonywanie tysiąca kroków więcej (np. 1 lipca - 1000 kroków, a 25 lipca - 25000 kroków). Drugą zasadą jest możliwość zrobienia sobie dwóch dni przerwy (lub dwukrotnego kolejnego zrzucenia poprzeczki). Pełne zasady na stronie bit.ly/poprzeczka. W ten sposób w czerwcu niektórzy nasi zawodnicy są na etapie ponad 30 tysięcy kroków.
Może po kolei:

Edycja czerwcowa

Edycja ta wkroczyła już w fazę decydującą. Zostało czterech śmiałków.

Screenshot (7).png

Kolorem czerwonym zaznaczono tych, którzy jeszcze są w grze (stan na 3 lipca)

Wczoraj poprzeczkę (po dwóch dniach strąceń) pokonał @sk1920 i tym samym wysunął się na pozycję lidera. Reszta zaliczyła zrzutki. Po raz pierwszy @browery stanął przed decydującą próbą. Jeśli dzisiaj pokona 33 tysiące kroków to dalej jest w grze.

screenshot_2021_07_03t132003.841.png

Żółte pola to liderzy w poszczególnych dniach. Jak widać @browery był liderem przez 7 dni a od czasu jego potknięcia liderzy zmieniają się codziennie.

Edycja lipcowa

Edycja lipcowa się dopiero rozkręca. Jak na razie wszyscy pokonują kolejne progi (1000 i 2000 kroków). Tym samym wszyscy prowadzą. W tabeli z racji na dwie edycje jest trochę chaosu, ale z biegiem dni wszystko się wyklaruje. (edycja: uporządkowałem to i rozdzieliłem). Zachęcam też do dodawania wyników w tabeli porównawczej (po prawej stronie na szaro: bit.ly/poprzeczka) gdzie można podejrzeć wyniki innych aktywnych actifiterów. Samemu nic nie obiecuję bo uzupełnianie tego wszystkiego to byłoby multum roboty. Jeśli dzisiaj raportu nie zamieści jozef230 to też go tam przeniesiemy. Kto wie, może będzie też jakiś transfer w drugą stronę?

screenshot_2021_07_03t132509.443.png

W komentarzach do tego wpisu będą aktualizacje wyników. Zachęcam do aktywności.