Sierpniowa edycja #poprzeczki

No i mamy już trzecią jubileuszową 😉 edycję #poprzeczki.

W skrócie chodzi o to by codziennie o tysiąc zwiększać swoją liczbę kroków w raportach actifit. Pełne zasady, bieżące i archiwalne wyniki w arkuszu. Tu zrzut ekranu z nich:

image.png

Pierwszą edycję wygrał merthin przed browery i sk1920. Lipcowa edycja jeszcze trwa tu w komentarzach wyniki, ale już wiadomo, że mamy tę samą najlepszą czwórkę zawodników.

No, ale wystartowała sierpniowa edycja. Jakie zmiany?

Dla zawodników w zasadzie żadne. Z góry do bieżącej edycji zapisuję tych, którzy bawili się w lipcu. Jeśli zauważę, że przez 3 dni nie ma żadnego raportu to uczestnika przeniosę do nieaktywnej części tabeli.

Wyniki będą w komentarzach pod tym wpisem przez całą edycję. Zachęcam do aktywności bo już wiem, że nie zawsze się wyrobię z publikacją.

Chciałbym unormować jakoś kwestię nagród-podziękowań. Moja propozycja to 5 HIVE wpisowego dla nowych uczestników. Będzie ono zwracane jeśli zawodnik wyrówna wynik z zeszłego miesiąca. Wynik będę liczył według zasad poprzeczki. Dołożę 1 HIVE jeśli będzie więcej, a odejmę jeśli będzie gorszy. Żelazna ekipa, która już startowała w dwóch edycjach może liczyć na +1/0/-1 HIVE w zależności od wysokości nagrody w poprzedniej edycji.