Być 2 minuty szybciej

Dwie dominujące myśli dzisiejszego rozwożenia jedzenia wśród gdańszczan to:

  • być dwie minuty szybciej

To przez to, że dostałem długi i nieprzyjemny kurs przez 5 dzielnic Gdańska. Miał się zakończyć o 15:01. Postarałem się jednak być te dwie minuty szybciej i dzięki temu mam 3 złote więcej. Udało się, ale spokój czułem dopiero na końcówce trasy.

  • wróciły combosy

Chodzi o combosy, węże, a jeszcze inaczej zamówienia łączone. W jednej torbie dwa posiłki dla dwóch klientów. Kiedyś były one codziennością, a przez ostatni miesiąc nie było ich wcale. Od wczoraj znowu je mamy. Płacone mamy od zakończonego zlecenia. Cieszę się bo to szansa na większy zarobek.


Bażyńskiego w Oliwie

Dzisiaj jeździłem jako ten wolny strzelec. Polowania na zlecenia zacząłem od Oliwy i słabo mi szło. Inna sprawa, że nie byłem tak blisko restauracji jak zwykle. Przez to faktyczną pracę na rowerze zacząłem 1,5 godziny później niż mogłem.


Przymorze ul.Obrońców Wybrzeża

To był dzień kursów falowcowych. Z 9 kursów aż 5 było w okolicach falowca na ul. Obrońców Wybrzeża. Na mapie tego nie widać bo jechałem podobnymi drogami.


Świątecznie. Można się było poczęstować

Zamówienie do Wrzeszcza było pomyłką. Nie dość, że podwójny kurs przydzielił mi klientów oddalonych od siebie, to ten drugi jeszcze w aplikacji źle podał adres.


Słupska na Przymorzu, ale większość mieszkańców chyba powie, że to w Oliwie

Zdzwoniliśmy się i podjechałem z jedzeniem pod jego adres prywatny. Przeprosił. Każdemu zdarzają się błędy. My też jeździmy na pamięć i np jak jadę na ulicę Topolową to zawsze na górę bo tam są nasi klienci. Potem gdy sprawdzam adres w aplikacji to się dziwię bo muszę jeszcze wracać.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


10804
Cycling

Opera Zrzut ekranu_20201216_180251_docs.google.com.png
Tydzień temu też było tak dobrze

Opera Zrzut ekranu_20201216_175657_www.strava.com.png
Najpierw Przymorze Wielkie, potem Zaspa, Wrzeszcz. Potem kursy Oliwa-Przymorze-Oliwa-Przymorze-Oliwa

Opera Zrzut ekranu_20201216_180251_docs.google.com.png

Opera Zrzut ekranu_20201216_175657_www.strava.com.png

20201216.png