Replay Kapusta

Ostatnio moje rowerowe dorabianie nie ma w sobie za grosz turyzmu. Wysokie piętra z galeriami widokowymi też mnie dziś omijały.


Pisałem kiedyś o budynku Żaka w Gdańsku. Lata temu wyprowadzono stamtąd studentów i wprowadzono Radę Miasta. Studenci w zamian dostali ten budynek na granicy Wrzeszcza i Strzyży. Fajne tam kino jest - z tych starych, normalnych


Myślałem, że będzie ładne zdjęcie, ale zdjęcie to jednak co innego niż oko. Ulica Słonimskiego na Garnizonie (Wrzeszcz/Strzyża)


Jeden z bloków na Szczecińskiej takie ma korytarze. Pierwszy raz błądziłem tutaj niemiłosiernie. Przed drzwiami na wprost korytarz skręca w lewo. Tak się idzie do wyjścia. Escape room

Tyle zdjęć z dziś.

Niestety turystycznie nie wychodzi, ale coś za coś. Finansowo niby jest lepiej (tabela na dole). Tak się trafiło, że ostatnio włączałem się głównie w lepiej płatnych godzinach. Dzisiaj udało mi się nawet połączyć dwa lepije płatne bloki godzinowe. Czasowy rozkrok zrobiłem. No i jeździłem znów po tych samych podwórkach. Nawet rejestrator nowych odcinków (wandrer.earth) się jakby zaciął.

Tak właśnie dzisiaj jeździłem. Promocje dla klientów zaowocowały wyższymi stawkami dla nas kurierów. W dość nietypowej dla mnie - podwieczornej porze postanowiłem to wykorzystać i trochę nadrobić kilka dni pauzy. Jeździłem 4 godziny i nie były one specjalnie przyjemne. Zarobiłem tyle co wczoraj w 5 godzin. Ruch nie był zbyt duży, było dość spokojnie i nie było specjalnie co odrzucać. Trzeba było brać zlecenia jakie wpadają.

Z ośmiu dostaw:

  • aż trzy niezbyt wygodne kursy były z Oliwy (pierogarnia) na Szczecińską lub na Zaspę,
  • sporo dość długich kursów (liczby mówią o najdłuższych trasach od około 20 dni),
  • jeden boski kurs tak krótki, że nie opłacało się nawet wsiadać na rower (kilka sekund drogi pieszo)

Był jeden nietypowy tekst klienta gdy odsuwałem się od drzwi (dostawa bezkontaktowa, takie procedury):

  • Co się tak odsuwasz? Nic ci przecież nie zrobię, czego się boisz.

Tak zleciało. Wczoraj jeździło mi się dużo lżej.

Opera Zrzut ekranu_2021-05-08_230852_www.strava.com.png

Opera Zrzut ekranu_2021-05-08_233027_docs.google.com.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


13206
Cycling