Powrót do łączonych

Może na początek fotorelacja bo poniżej będzie dzisiaj opis zmian w aplikacji, które pewnie nikogo nie interesują.


Plac na Klonowej w Gdańsku. Zawsze okupowany przez obradujący "samorząd". Także dołączyłem do tego kwiatu społeczeństwa z termosem i torbą


Przy przystanku SKM Gdańsk-Politechnika mamy kultowy Bar pod rurami. Istnieje ponad 20 lat


Ruina dawnego budynku przydworcowego przy przystanku Gdańsk-Politechnika. W okolicach był kiedyś przystanek "Nowe Szkoty". Przystanek zniknął - zniknęła też nazwa tej dzielnicy

Oszczędzałem się dzisiaj i jeździłem jedynie 3 godziny z okładem. Trochę to przez to, że rano nie było klientów także czekane było w domu przy kawie.

Kursy jak kursy, okolice te co zwykle może z wyjątkiem dalekich okolic stoczni.

Nowością był dzisiaj powrót do trybu łączonego w naszej aplikacji. Średnio co kwartał są jakieś zmiany i ta jest kolejną.

W skrócie mamy dwie opcje pracy z aplikacją: możemy odrzucać zamówienia, ale zawsze mieć jedno jedzenie w torbie lub mieć możliwość 2 zamówień w torbie ale bez możliwości ich odrzucania.

W tym drugim trybie nie mieliśmy kontroli nad tym gdzie jeździmy. Autem się opłacało, ale rowerem było to raczej niepotrzebnym nabijaniem kilometrów.

W praktyce w tym drugim trybie można było legalnie odrzucać zlecenia po prostu czekając aż przestaną pikać. Trwa to jednak około minuty i mocno irytuje.

Dzisiejsza zmiana: w trybie łączonym (tym drugim) widzimy gdzie jedziemy. Jest komplet adresów.

To sporo zmienia bo od razu przestawiłem się na ten drugi tryb no i będę teraz testował.

Jak na razie widzę, że więcej zależy od stawek za zlecenie w danych godzinach. Wczoraj było długo 14 zł, dzisiaj w tym samym czasie było 14, 12 i 9 zł. Także zarobiłem mniej niż wczoraj.

Dużo detali. Uff.

Screenshot - 2021-10-07T192629.612.png

Screenshot - 2021-10-07T192553.427.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


17645
Cycling, Daily Activity