Oprowadzanie plus rozwożenie

Oprowadzałem dzisiaj młodzież i była to chyba ostatnia grupa w tym roku. Tak przynajmniej pokazuje kalendarz. Zwiedzanie okazało się krótsze niż to wcześniej planowano, także dzięki temu byłem w domu godzinę wcześniej.

Jest też minus - przez to zarobiłem 50 zł mniej.

Minus należy zawsze zamieniać w plus także po krótkim odpoczynku w domu wyjechałem na kurierskie, rowerowe łowy.

Złowiłem 6 zleceń, które dały mi 74 złote brutto, czyli ponad 50 zł na rękę. O to chodziło.

Dodam jeszcze (to raczej informacja dla mnie do archiwum), że jazda w trybie łączonym jest OK. Nie było absurdalnych propozycji zleceń, ale oznacza ona, że czasem trzeba jechać 5 minut z pikającym telefonem. Kolejne zlecenia w aplikacji wołają nas by kliknąć start. Przeczekałem tak 5 minut na Przymorzu, dzięki czemu nie pojechałem do Jelitkowa, ale na Przymorze.

Także owocny dzień.


Ulica Długa przed godziną 10. Środkiem do 1959 roku jeździł tramwaj, a 100 lat wcześniej po prawej i po lewej były przedproża. Trochę to widać.


Ulica Kaletnicza


@bucipuci - może to polska specyfikacja, że na włazach kanalizacyjnych potrafimy uczcić nawet VII Ogólnopolską Pielgrzymkę Pracowników wodociągów Kanalizacji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska [ možná je to polská specifikace, že na kanalizačních šachtách můžeme oslavit i VII Národní pouť zaměstnanců vodovodních systémů komunální ekonomiky a ochrany životního prostředí]


Nowy roboczy most na czas remontu tego obok. Fajnie nim buja jak się idzie no, ale jest to utrudnienie. Przed wojną był tu Most Rogoźników co zresztą widać.


Zieleniak czyli Centrum Techniki Okrętowej. Bez reklam wygląda o niebo lepiej. Z niebem trochę przesadziłem

No i część kurierska:


Dwa powyższe zdjęcia z tarasu na Zaspie - ul. Dywizjonu 303. Zaleta tej pracy, że można zajrzeć w takie miejsca. Może nie można?

Screenshot - 2021-10-08T181836.138.png
Trasy z dzisiaj. Te wypady na Zaspę były średnie, ale w sumie wyszło na prawdę korzystnie (30 zł/h). Nie ma co przesadzać z oczekiwaniami

Screenshot - 2021-10-08T182644.799.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


25441
Cycling, Daily Activity, Walking