Dzień poza marketingiem - My Actifit Report Card: June 9 2022

Ten dzień oprowadzania nie nadaje się do działań marketingowych, instagramów, filmików, uśmiechów z kciukami w górę. Dał mi popalić.

Najwygodniej będzie obwinić komunikację miejską. Do grupy dojechałem dość wygodnie z przesiadką, ale byłem znacząco przed czasem a i grupa się dość znacząco spóźniła.

Dzieciaki miały tyle atrakcji, że ich przebodźcowanie osiągało czasem poziom wrzenia :) Jakbyście się np. zachowywali po zakupie cukierków za 70 złotych?

Powrót z Westerplatte do domu komunikacją to była pokuta. Trzęsący się autobus, potem tramwaj, który się zepsuł, przesiadka w kolejny autobus i na koniec hulajnoga bo chciałem być jak najszybciej w domu. W ciszy...

Miłe było w grupie to, że na koniec znalazłem osoby, którym się autentycznie podobało. Wdzięczność też była.

Rower absolutnie przebija komunikację miejską. I taniej i przyjemniej a tempo bardzo podobne. Zmęczenie rowerowe jest "zdrowe", to komunikacyjne to jakby jechać karuzelą na koniec dnia.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


09/06/2022
13377
Daily Activity, Walking

Wpis, który czytasz prawdopodobnie nie jest najwyższych lotów. Raczej chodzi w nim o zabawę i pokazanie swojej aktywności przy okazji rozgrywek takich jak @ poliac, @poprzeczka lub @ macfit. Trochę więcej zaangażowania wkładam we wpisy z tagiem pl-wolt i przewodnictwo.