Porcyjka Gdańska czyli Wrzeszcz i Sochaczewska. My Actifit Report Card: July 4 2022

Porcje i porcyjki czyli dziwne rzeczy przez dbloga

Zwracała już na to uwagę @asia-pl, że dblog nie pobiera teraz na stronę wpisów opublikowanych przez Actifit. Trochę to komplikuje sprawę. Mnie rozleniwia - nie mam ochoty na staranne wpisy actifit, skoro wiem, że nie trafią one na moją stronę zbudowaną w dblogu.

Trudno mi powiedzieć czy to dobrze, czy źle no ale próbuję się dostosować. Kolejne wpisy podsumowujące. Więcej pisania.

Chyba zacznę tworzyć "Porcje Gdańska" - to wpisy, które pójdną na stronę i "Porcyjki Gdańska" - które będą roboczymi wpisami actifitowymi, które może się kiedyś przysłużą do skomponowania porządnej Porcji Gdańska.

A to przez dzisiejszą jazdę rowerem, którą bym normalnie opisał jako raport. No, ale hmmm, no właśnie.
Dlatego dzisiaj porcyjka.

Załatwiałem sprawy które czekały kilka dni. I jeszcze ich nie załatwiłem bo miałem też zadanie odpocząć. Gdy włączyłem aplikacje kurierską to nie było zleceń. Próbowałem później też nie było.

Dopiero po obiedzie się udało. Pierwszy kurs daleki z Oliwy na Zaspę. Drugi do Wrzeszcza dalekiego, trzeci do jeszcze dalszego a czwarty w samym Wrzeszczu.

20220704_182020.jpg

Trochę pogadałem w restauracji z kolegą kurierem i podobno nie jest tak źle jak mi się wydawało. Mi trudno oceniać bo jeżdżę teraz mocno dorywczo.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


04/07/2022
11167
Cycling, Daily Activity

Na koniec stały kącik ogłoszeń. Mam po prostu różne kody i się nimi dzielę. Po pierwsze rejestrując się w aplikacji Wolt i podając kod "racibo" dostaniesz zniżkę na jedzenie. Po drugie chętnych do pracy takiej jak powyżej zapraszam do rejestracji przez MB Partner z kodem "racibo", który da wam 20 zł zniżki. To dobre do przetestowania czy taka forma dorabiania Wam odpowiada. Rejestrując się przez MB Partner możecie też zapisać się do innych firm takich jak Glovo, UberEats, czy Bolt.