6 kursów przed kursem

Te sześć kursów to zrobiłem jako dostawca rowerem i było OK. W liczbach to wygląda następująco:

2h jeżdżenia: 13,8 zł +7,8 zł +11,6 zł. To były kursy z wolta. Cieszyłem się, że w międzyczasie kupiłem w sklepie to co chciałem. W zasadzie to był główny cel wyjazdu. Potem robiłem ubery: 11,97 zł +10,15 zł (+4,02 zł za dojazdy w uberze w zeszłym tygodniu).

Jak się jeździ na dwie aplikacje? Tak sobie, ale mówi się trudno. Najpierw włącza się obie a uważać należy jedynie z Uberem bo tam nie znamy lokalizacji klienta a jedynie restauracji. Także gdy już kończę dostarczać Wolta to najczęściej włączam Ubera by czekać na nowe zlecenie na dwóch aplikacjach.


Ulica Kołobrzeska na wschodnim końcu z bloków tzw. Leningradów.


Ulica Śląska koło Okrąglaka

Podobała mi się nowa funkcja w Uberze bo na mapie (a mapy lubię) widzę teraz gdzie jest większy ruch. Tego wolt nie oferuje. Na razie testuję, w gorących strefach jednak szybciej dzisiaj wpadał wolt.

No i fajną uwagę klienta przeczytałem. Kluczyk się przydał, ale takiej uwagi jeszcze nie miałem. Stała, fajna klienta. Miło jej pomagać.

scrnli_25-03-2023_20-16-39.png
Start pracy był dobry (1), zarobki dobre bo ponad minimalną krajową, poznawanie miasta dostateczne, samopoczucie dobre bo ruszyłem się mimo niewielkiego okienka czasowego

Kurs wiedzy przewodnickiej mnie wykończył. Z jednej strony się przedłużył o prawie godzinę no a z drugiej strony na jednym z wykładów czułem się jak kilkanaście lat temu. Te same slajdy, te same teksty, te same nazwisko prelegenta. Jakaś taka czkawka.

Na kurs jechałem rowerem i bardzo dobrze bo w drodze powrotnej sobie ćwiczyłem "przemowę" na kolejny dzień. Na zdjęciu widać jak mijałem piątkowy korek. No i @poprzeczka liczby kroków przeskoczona.

image.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


24/03/2023
26483
Cycling, Daily Activity