Porcyjka Soppressaty z Wrzeszcza. My Actifit Report Card: July 6 2022

Zaliczona dzisiaj niezła porcyjka Gdańska. Soppressata to pizza z suchym salami. Nie wiedziałem. Wiozłem takie cudo, ale nie tylko.

Trasa dzisiejszej marszruty kurierskiej nadaje się na jakąś wycieczkę turystyczną. Raczej specjalistyczną.

Na początek fotorelacja:


Byliny z Partyzantów róg Jaśkowej Doliny - samo centrum Wrzeszcza. Przed wojną po lewej był rynek tego quasi-miasteczka pod Gdańskiem

image.png
Potok Strzyża przy Galerii Metropolia


Ulica Batorego - Wrzeszcz Górny. Po prawej konsulat Federacji Rosyjskiej. Po lewej krzyk rozpaczy i dialog z państwem, które ostatnio stało się bandytą.


Ulica-nieulica Gottfrieda Lengnicha - gdańszczanina i historyka z XVIII wieku

Zwiedzałem (trochę zarabiając) jeżdżąc po okolicach Wrzeszcza. Normalnie jeżdżę bliżej domu i Oliwy, ale po ostatnich dniach "stypy" miałem dość. Gdy włączyłem aplikację i przez 25 minut nic nie przychodziło to po prostu wsiadłem na rower i pojechałem do Wrzeszcza.

Już po 10 minutach pierwsze zlecenie. Wrzeszcz. Drugie także po Wrzeszczu. I tak dalej i tak dalej. Mapa pokaże to lepiej.

scrnli_7-07-2022_00-25-06.png

Niestety były pauzy, które znacznie zmniejszyły zarobki. Było tak słabo, że aż zajechałem coś zjeść. To było całkiem wygodne bo kończąc posiłek włączyłem aplikacje i za chwilę już się zbierałem do pracy.

scrnli_7-07-2022_00-30-53.png

Pracowałem ponad 4 godziny. Zarobiłem 99 złotych. To wynik znacznie gorszy od tego co zarabiałem w marcu. Ale do przodu. Jakby nie patrzeć.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


06/07/2022
21047
Cycling, Daily Activity, Walking

Na koniec stały kącik ogłoszeń. Mam po prostu różne kody i się nimi dzielę. Po pierwsze rejestrując się w aplikacji Wolt i podając kod "racibo" dostaniesz zniżkę na jedzenie. Po drugie chętnych do pracy takiej jak powyżej zapraszam do rejestracji przez MB Partner z kodem "racibo", który da wam 20 zł zniżki. To dobre do przetestowania czy taka forma dorabiania Wam odpowiada. Rejestrując się przez MB Partner możecie też zapisać się do innych firm takich jak Glovo, UberEats, czy Bolt.