Szkoda, że tak krótko

Trójmiasto, trzy aplikacje i trzy dobrze działały - to było przyjemne dorobienie sobie 40 złotych.

Fotorelacja będzie wpleciona w tekst.

Najpierw blok godzinowy w Glovo. Byłem minutę przed czasem i złapałem jeszcze zlecenie z poprzedniej godziny. Tak trzeba robić! Tego się nauczyłem. Szkoda czasu na długie oczekiwanie w godzinowym bloku.

Kurs na Żabiankę i oliwską Gospódkę do bloku z 1968 roku z windą zatrzymującą się na co drugim piętrze.

Fajna rozmowa z paniami w windzie. Lubię takie pozytywne rozmowy. Potem przy aptece też nie dałem się przepraszać starszej pani, że mi niby przeszkadza odpinać rower.


Drugie zlecenie było właśnie "apteczne". Dobrze, że miałem swoją gotówkę bo z firmowej gotówki by nie starczyło. Jak widać system nie nadąża za pigułkową inflacją.

Te dwa kursy na start ucieszyły mnie. Była nadzieja, że ten wyjazd nie będzie stratą czasu.

Jechałem na pusto w kierunku Przymorza i gdzieś koło targowiska wpadło trzecie gloviarskie zlecenie. W tym czasie inne aplikacje miałem wyłączone (co to za hydraulik, który w czasie pracy idzie dorabiać sobie blok dalej).

Blok godzinowy w Glovo minął. Negatywnie mnie zaskoczyło, że trzy zlecenia dały tylko 24 złote. W Wolcie rok temu dałoby to 36 złotych.

Zaczęło się szaleństwo z aplikacjami. Włączałem je kolejno i wyłączałem. Pokazuje to poniższa tabela. Było OK. Niewiele czekania, przyjemne dwa kursy.

Skończyłem w Parku Oliwskim. Niestety więcej czasu na jazdę nie miałem.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


24/04/2023
19790
Cycling, Daily Activity