Wehikuł czasu mijałem

Plan na niedzielę był by się oszczędzać. Wieczorem czekał mnie spacer z turystami. Oprowadzanie musi mieć priorytet w mojej działalności bo jest najzwyczajniej w świecie lepiej płatne. Dzisiaj ta proporcja to jak 1 do 3,5 dla przewodnictwa.


Z przewodnictwa mam jednak najładniejsze dzisiejsze zdjęcie z mola w Brzeźnie

Dlatego rowerowe kursy planowałem tak dobrać by były one po drodze do Oliwy. Miałem do załatwienia dwie domowe sprawy. Niespecjalnie wyszło.


Śląska 11 i dawny komin przy dawnej gazowni

Z trzech aplikacji dzisiaj dobrze działał mi Uber. Pierwsze zlecenie wpadło z Ubera a zaraz za nim z Wolta (musiałem odrzucić - to nakazuje uczciwość). Zlecenia podobne - ale lepiej płatny był Uber (miara upadku Wolta).

Po drodze widziałem coś (niebieskie w głębi zdjęcia) należącego do Boeinga. W biurowcach obok mają swoją siedzibę. Niestety nie wiem do czego służy ten wehikuł czasu.

Dla mnie wehikułem czasu była wymiana dętki. Nie pamiętam kiedy to robiłem ostatnio a myślę, że mógł to być jeszcze PRL. Poszło łatwo - oby stare łatki dały radę.

Zlecenie pierwsze - fajne bo blisko domu. Wziąłem też drugie (z oliwskiej pierogarni). Niestety Uber ma tę wadę, że przyjmując zlecenie nie wiadomo gdzie będzie dostawa. Miałem nadzieję na niedaleki kurs. Dostałem zlecenie w okolice Galerii Przymorze. Średnio.


Obrońców Wybrzeża i bloki z 2018 roku

Trzeci kurs wpadł z Kołobrzeskiej jeszcze dalej za Galerię Przymorze. Niby niedaleko, ale plan miałem inny. Z każdym kolejnym kursem oddalałem się wszak od domu. Godzina minęła. Wyłączyłem Ubera - włączyłem Wolta, ale ten do Oliwy milczał.

Start pracy oceniam bardzo dobrze. Zarobki - dobrze (36 zł w 1h 20 minut). Poznawanie miasta - miernie. Samopoczucie - dostatecznie bo w sumie było co robić i to cieszy, ale chyba za krótko jeździłem by móc oceniać kondycję branży. Cieszy też przeskoczona @poprzeczka. Dziwne, że krótkie rozwożenie i spacer razem nabiły więcej kroków niż wczorajsza 8-godzinna wycieczka autokarowa z turystami.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


21/05/2023
23789
Cycling, Daily Activity, Walking