Wakacyjne wycieczki po Westerplatte z przewodnikiem

Tak jak rok temu zapraszamy wszystkich na wakacyjne wycieczki z przewodnikiem.

Na prawdę warto bo odwiedziny na półwyspie bez przygotowania kończą się zazwyczaj zwyczajnym spacerem po terenie parkowym z pomnikiem. Tablice niewiele powiedzą turyście, który na przykład zacznie zwiedzanie od parkingu. My wychodzimy z pomocą i powiemy wszystko po kolei. Z wycieczek dowiesz się jak wyglądała obrona Westerplatte w 1939 roku, gdzie padły pierwsze strzały, gdzie przebiegał szturm. Powiemy także dlaczego koszary wyglądają jak tak jak wyglądają (a nie jest to oczywiste).

Collage.png

Start wycieczek koło przystani o 10:50 i 11:50 i koło Wartowni nr 1 o 12:45 i 13:45. Codziennie na terenie półwyspu w tych godzinach będzie dwóch przewodników. Godziny te zgrane są z kursowaniem statków na trasie Gdańsk - Westerplatte - Gdańsk (Galeon Lew, Czarna Perła, Żegluga Gdańska)

Zapraszamy dzień w dzień. Cena 30/20 zł. Można kupić bilet na miejscu, można też online skanując i wkręcając telefon ze słuchawką i tarczą w ten kod poniżej:

image.png

Każde dziecko dostanie upominek 😀

Więcej informacji (zawsze aktualne!) na stronie organizatora akcji: Tour Guide Service Anna Kotuła

Moja kolej jako przewodnika w [aktualizacja] w piątek i niedzielę 8 i 10 VII o godzinie 11:50 i 13:45. Pierwszy spacer spod przystani, ten późniejszy spod Wartowni.

scrnli_1-07-2022_21-20-55.png

Zapraszamy!