7777

Nie często zdarzają się cztery dostawy pod rząd do mieszkania nr 7. Tak właśnie było. Puszczam wirtualnego totolotka! Jako, że był na niby to już wiem, że zaoszczędziłem na tym 4 złote :)

Było to rekreacyjne, kurierskie wypełnienie resztek dnia. Jeździłem z przerwami na sprawy służbowe, na telefony itp. Klimat taki i możliwości XXI wieku są niemal nieograniczone. Biuro mieści się w zasadzie na ekranie telefonu - także można wszystko załatwiać na ławeczkach.

PXL_20240603_125816168.MP.jpg
Widok z bloków na Rybackiej (Żabianka) na północ, czyli na granicę dwóch miast

Moje dzisiejsze ławeczki to znowu ławeczki Żabianki. Mam trochę dość Przymorza i okolic falowców. Jest tam za duży przesyt kurierów.

Małe postanowienie:

Moje małe postanowienie mojego pisania o dostawach - to pogłębianie informacji o fotografowanych miejscach. Pomalutku kończę katalogowanie moich wszystkich wpisów. Łatwiej mi dzięki temu odszukać np. dzisiejsze informacje o ulicy Opackiej. Opisywałem już to osiedle. To samo z osiedlem Botanica. Postaram się by każdy wpis co najmniej powtarzał kluczowe informacje o danych obiektach. Nie chce pustki opisów, które mówią "drzewo, taki blok, ładnie, wiało".

Dzisiaj wyjątkowe było także to, że miałem serię aż 4 dostaw na jedno osiedle i nie był to Garnizon. Dla mnie świetna opcja bo było to oliwskie osiedle.

Screenshot_20240603-152333-COLLAGE.jpg
Ile razy tam jadę to odpalam aplikację Open Street Maps. Dzisiaj negatywnie mnie zaskoczyła nieaktualna numeracja, ale na szczęście w Locus Maps można te dane uaktualnić. Na lewo dobre numery, na prawo pomieszane (kilka numerów "31")

Dla dostaw rowerowych jest to przyjemne miejsce. Jest tu mnóstwo stojaków rowerowych. Samochodem nie jest źle, ale jest już trochę chodzenia. Tak to osiedle wygląda z góry jednego z bloków:

PXL_20240603_132912151.jpg
Osiedle Harmonia na ulicy Opackiej w Oliwie. Powstało w 2020 roku, deweloper to Inpro

PXL_20240603_144841857-COLLAGE.jpg
Osiedle Botanica w Jelitkowie. Powstało w 2019 i kolejnych latach. Deweloper to Invest Komfort

image.png
To zagęszczenie linii po lewej to właśnie 4 dostawy na Opacką i Kilarskich. Oprócz tego byłem na pobliskiej ulicy Czyżewskiego w Oliwie oraz w dwóch miejscach na Żabiance

image.png
Od kilku miesięcy zarobki można odczytać na powyższych wykresach i rubrykach tabeli. Widać tu w tabeli, że 4 dni z rzędu jeździłem co ostatnio miało miejsce w marcu. To obrazuje jak bardzo dorywczo traktuję taką pracę. Ostatnie dwa dni pocieszyły mnie po maratonach w piątek i sobotę, które były wyjątkowo słabo opłacalne