Falowiec wieczorową porą

Falowiec wieczorową porą

Najładniejszy widok z dzisiejszej jazdy to:

Falowiec - ten najdłuższy z ul. Obrońców Wybrzeża (ok 800 m, 16 klatek, 4 numery, 3 przystanki autobusowe) czyli #aroundworld # "Wave-building" - the longest building in Poland, with ul. Obrońców Wybrzeża (approx. 800 m, 16 flats, 4 address numbers, 3 bus stops)

Najładniejszy bo światło robiło swoje. Byłem niby nad morzem, ale teraz tam dzikie tłumy, głośne niemieckie auta i szaleńcy na hulajnogach (np. ojciec z córką na głównej jezdni). To już wolę dobrze oświetlony blok.

Wysiłek fizyczny uzależnia. Cały dzień chciałem wsiąść na rower i mieć chociaż chwilkę tej przyjemności. Przy okazji chciałem zarobić jakieś groszę tak by w sierpniu przyszła jakaś nieżałosna wypłata.

Stąd wyjazd wieczorny podczas to którego obsłużyłem trzech głodnych klientów Wolta. Pierwszy z Oliwy do Oliwy. Cieszyłem się, że nie wiozłem zup bo ostatnie nasze wrażenia z tej restauracji to właśnie wylane zupy. Drugie zlecenie zawołało aż na Przymorze w okolice targowiska (Zielony Rynek). Jak w Gdańsku zapytacie się gdzie tu jest rynek to prawdopodobnie ludzie Was skierują właśnie tu. Miałem kurs z gruzińskiej restauracji do hotelu nad morzem. Turyści zgłodnieli. Trzecie zlecenie to pizza do nowych bloków na Przymorzu Małym. Jadąc tam zaznaczyłem, że to będzie mój ostatni dzisiaj kurs i tak w godzinę dwadzieścia zakończyłem dzisiejszą przejażdżkę. W sam raz przed kolacją.

Opera Zrzut ekranu_20200725_220838_docs.google.com.png

Opera Zrzut ekranu_20200725_220310_www.strava.com.png

Opera Zrzut ekranu_20200725_222211_docs.google.com.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


8684
Cycling