Wszechstronnie jakby

Czego dzisiaj nie było! Była wycieczka po lesie z przedszkolakami. Niesamowicie pozytywną grupa z nauczycielką, dzięki której będą wiedzieć o drzewach więcej niż 90% społeczeństwa.


Przedszkolaki całe radosne, że są w lesie. Na głowach korony z liści, w rękach patyczki-wędrowniczki z trofeami na gumkach

Jechałem tam autem, także by auto nie było tylko maszyną do wożenia kości na kanapę położyłem torbę kurierską Wolta. W ten sposób zaraz po wycieczce zmiana uniformu i drogę Morena-Oliwa przedłużyłem sobie nieco tak by trochę zarobić. 3 zlecenia dostarczyłem. Ostatnie dwa w Oliwie także miałem blisko do domu.


Morena - nowe osiedle otoczone lasem, na górce, z jedną drogą dojazdową

Tam przerwa i po obiedzie wskoczyłem na rower. Dzisiaj bardzo mocno wiało. Przyszły nawet te partyjne SMS wyborcze o wietrze. Na krótki wyjazd rowerem było OK. Porywy były mocne, ale zdarzało się, że wiatr pomagał. Zrobiłem na rowerze 5 zleceń.

Ciekawe jest porównanie zarobków autem i rowerem. Dzisiaj wygrał rower, ale to pewnie dlatego, że rowerem jeździłem trochę dłużej.

Dochodzą koszty parkowania (0,08 zł - biedni uciemiężeni kierowcy) i spalonego dzisiaj paliwa (ok 6 zł).

W rowerze muszę porządnie połączyć zerwane kabelki od lampki. Średnio co parę dni mi się coś zrywa bo tyle kręcę kierownicą.


Falowiec z ulicy Kołobrzeskiej


Falowiec z ulicy Kołobrzeskiej. w tle Oliwa. To po ostatniej dostawie.
❤️ falowce bo bywam tu tylko na chwilę


Zdjęcie z bloku przy ulicy Śląskiej 33. Podoba mi się w nim, że wygląda jakby bloki wyrosły z lasu

screenshot_2021_10_21t214221.974.png
Polecam popatrzeć na dwa dolne rzędy. Auto kontra rower.

screenshot_2021_10_21t202007.520.png
Mapka. Na żółto trasa samochodowa, na czerwono rowerowa. Cyferki to kolejne dostawy. Widać, że autem chciałem przeskoczyć do Oliwy by być bliżej domu


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


21/10/2021
21240
Cycling, Daily Activity