Co pojeździłem to moje!

Dzisiaj trochę Gdańska zobaczyłem. Brakowało mi tego bo ostatnio system kurierski kierował mnie na same znane rewiry. Dzisiaj mogłem wziąć oddech w miejscach, po których jeżdżę rzadziej.

Od tego zacznę bo to chyba ciekawsze od stawek w pracy.


Kładka nad Motławą. Niesamowicie mi dzisiaj ona ułatwiła pracę. Zwodzona. W ziemie podnoszona tylko jak płynie jakiś statek. Mi się dzisiaj udało bo nie musiałem czekać


Kołobrzeska 42


Usłyszałem huk, a jak się spojrzałem to już widziałem coś takiego. Na szczęście tramwaj omija auto


Jana z Kolna. Po lewej Stocznia Gdańska. Po ulicy można śmigać 70 km/h i nie ma drogi rowerowej. Można chodnikiem, ale jechałem jezdnią. Dużo wygodniej


Knipawa - dawna część Gdańska przy wjeździe od strony Warszawy. Dzisiaj bloki


Brama Żuławska


Kościół św. Józefa z okien pierogarni. No i mój rower z wielkim siodłem


Angielska Grobla - niby centrum miasta, a jednak lokalizacja nieprestiżowa


Plac Dominikański


Wjazd ulicą Pana Tadeusza na Wzgórze Mickiewicza


Długi Targ, Dwór Artusa, Fontanna Neptuna


Targ Maślany


Bazylika Mariacka


Zabezpieczenia przed solą. U was też tak robią? U nas dopiero w zeszłym roku zaczęli


Oliwa pd, Grunwaldzka

Po Nowym Roku ruch w interesie jak y zmalał. Nie mam większej ilości danych, pisze tylko jak ja to widzę. Chyba była jakaś rekrutacja i ta liczba zleceń jest dużo mniejsza niż miesiąc temu.

Mamy w tym tygodniu bonus za zrobienie 20 zleceń w ciągu dnia. Niewielki - 50 zł, ale podwyższono też pieniądze za zlecenie - 13 zł. Także po aktywnym i intensywnym dniu dało by się zarobić ok 340 zł brutto.

No, ale i wczoraj i dzisiaj się nie dało. Mi się nie udało i w sumie to już po 3-4 godzinach wiedziałem, że nie ma co się spinać. Odpuszczać też trzeba umieć.

scrnli_5-01-2022_19-40-51.png
Dzisiaj wyszło 155 zł brutto w niecałe 6h. Ostatnią godzinę jechałem przez całe miasto i nie było żadnego zlecenia. Coś dziwnego.

scrnli_5-01-2022_19-44-44.png
Najpierw 3 zlecenia po Przymorzu. potem dwa po Wrzeszczu i 6 po Gdańsku, łącznie z trasą na zachód (Wzgórze Mickiewicza, Siedlce). To była moja pomyłka, że wziąłem ten kurs, no ale się chociaż przejechałem. I tak nie było szansy na bonus


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


05/01/2022
19089
Cycling, Daily Activity