Niekończący się odcinek

W mojej kurierskiej, rowerowej telenoweli dzisiaj trafił się dość nieciekawy odcinek.


Taka była pogoda. Padało, ale przede wszystkim wiało. Porywy przechylające rower. Spodnio-buty poszły w ruch i jechałem. Zawsze jak przychodzi alert, że pogoda będzie straszna to jest to szansa na lepszy dzień w kurierce następnego dnia.


Ulica Szczecińska i pogoda taka, że lepiej ją oglądać przez okno... Tu też miałem piknik. Tak jak wczoraj.


A to nasza studencka imprezowa mekka. DS nr 5. Myślałem wysłać zdjęcie znajomym, ale chyba się nie nadaje z racji na kluczyki, które zawsze zawieszam na małym palcu.


Tu wylądowałem z 11 zleceniem (Jana Pawła II 1B). Wtedy było jasne, że dzisiaj gram o bonus.

Wszystko zmierzało w stronę bonusu. Szło bardzo dobrze, akcja była wartka. Były różne pary. Jedzenie dla Diany jechało razem z jedzeniem Agnieszki itp.

Szło tak sprawnie, że czekałem kulminacji, czyli 15 zlecenia, które zakończyło by dzisiejszy odcinek. Odwiedziłem nawet Wrzeszcz, gdzie dawno nie byłem. To przez pomyłkę klientki, która nie zaznaczyła numeru mieszkania tam gdzie trzeba.

Już zmierzałem do finału. Ruch w powietrzu był duży, wylądowałem na Zaspie co mnie cieszyło bo Zaspa jest bliżej domu niż Wrzeszcz.

Końcówka się jednak bardzo przeciągała. 14 zleceń wpadało niemal jedno po drugim, a na to 15 musiałem czekać "dwa pikniki". Najpierw przejazd z Zaspy na Przymorze. Potem pikniki wyczekujące.
Pierwszy piknik zrobiłem sobie na ul. Malborskiej a drugi na Kołobrzeskiej. Jak ruszyłem się w stronę Śląskiej to wpadł upragniony ostatni "chapter".

Koniec odcinka około numeru 800.

Wczoraj jeździłem myśląc: jutro będzie gorzej i ten pesymizm mi się opłacił. Wczoraj wziąłem się w garść, a dzisiaj okazało się, że też jestem w stanie zarobić więcej niż zwykle.

scrnli_17-02-2022_21-34-50.png
Jest dobrze. Trzeci mały bonus w ciągu 4 dni. Mogę sobie pozwolić na małe odpuszczenie.

scrnli_17-02-2022_19-21-47.png
Poprzednie dni jeździłem tylko na północy tej mapy. Dzisiaj trafił się też Wrzeszcz.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


17/02/2022
17033
Cycling, Daily Activity