My Actifit Report Card: April 14 2022 i coś piszę

Dzisiaj też tylko wyskok kurierski rowerowy pod wieczór. Ciekawa rzecz bo w torbie wiozłem białą kiełbasę (aromatyczna) i burgera wege. Mam nadzieję, że klienta wege nie wyczuła kiełbasy (nie powinna, torby, tytki, półki).
Bilans: około 3 km, bardzo przyjemna trasa po moich młodzieńczych rewirach, 12,8 złotych zarobku. Zna się skrótasy. I tyle.

scrnli_14-04-2022_20-10-35.png

scrnli_14-04-2022_22-00-35.png

Ostatnie dni myślę nad uporządkowaniem tego mojego ula tutaj. Chodzi o to by na stronie racibo.pl (na super dblogu!) było to co chcę. Teraz tak jest, ale nieraz wpisy są zbyt rozbudowane (kurier, rower, zabytki, miasto i zmiany, zgłoszenia, miasto, osobiste). Zmienię tam lekko kategorie. Przez to należało by uporządkować wpisy tutaj bo teraz jest "groch z kapustą".

Obawiam się rozczłonkowania, wielu wpisów, braku czasu. No i na dblog jest 5 kategorii a tu więcej tagów. Trzeba potem wyrzucać, dodawać. Niezbyt to wygodne. Chyba jednak warto. Dzisiaj mam np. zdjęcia szczegółów z Westerplatte, ale to by warto ubrać w wartościowy wpis a nie taki przy okazji wożenia kiełbasy. Głośno myślę.

Przyglądam się też społecznościom, ale szczerze to nie widzę w nich wiele użyteczności. Gdyby z automatu wpadały tam jakieś środki, które potem by można dystrybuować to OK. Ale tak to nie działa. Trzeba by też tam tworzyć wpisy jako społeczność - bo to napełnia sakiewkę a nie wpisy użytkowników. No i reblogowanie czasem to jednak trochę takie spamowanie, hałasowanie. Kto miał widzieć najczęściej i tak widział dany post bez tych cyrków.

Pokombinuję uszanowanie wszystkim.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


14/04/2022
14135
Cycling, Daily Activity, Walking
.