Jest się czym chwalić (ironic 😏)

5 zeta na godzinę to powinno iść w świat jak u nas doskonale. Nawet na ulicy mnie zaczepiał koleś by spytać jak do nas dołączyć - takie zarobki!

Dobrze, że czas ten wykorzystałem na sensowną, ale jednocześnie bezsensowną wizytę w sądzie. Czułem się jak w niepotrzebnej aktualizacji Windowsa, którą dokonuje się przez okienko biuro podawczego, informacji, opłatomatu i instrukcji z wzorem, która nie pasuje.

Byłem następnie w 'gorącej' restauracyjnej strefie, ruch w aplikacji 'spokojny' no i rzeczywiście było spokojnie. Czekałem w galerii handlowej ładując telefon i nie doczekałem się zlecenia. Dopiero przy uciekaniu z galerii wpadło zlecenie na Pohulankę odebrane przez sympatycznego szkraba co właśnie się nauczył chodzić. Tyle dobrego. Nic ponad te 12 złotych już nie szło wycisnąć. Wracałem w kierunku domu, przez kolejną strefę restauracyjną we Wrzeszczu. Aplikacja milczała. Czemu? Tego się nie dowiemy oficjalnie.


Jak ona mnie wyprzedza to kończę robotę

Inna sprawa, że czas po świętach to kiepski czas bo ludzie mają jeszcze zapasy jedzenia. Z drugiej strony w galeriach handlowych tłum spożywających przeróżne dania. Jaki to ma wpływ na naszą usługę - to wiedzą tylko w centrali.

No, ale dla porządku dodaję mapę i tabelkę z ciekawym porównaniem dorywczego dorabiania w 2022 i 2021 roku.

scrnli_28-12-2022_22-15-37.png
Moje oceny dnia z pl-wolt: Start pracy 1/6 bo w galerii w hotspocie nie doczekałem się zlecenia. Zarobki 1/6 bo to 5 razy gorzej niż minimalna krajowa, poznawanie miasta 3/6, samopoczucie 2/6. Poniżej tabelaryczne porównanie:
scrnli_28-12-2022_22-14-47.png


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


28/12/2022
15191
Cycling, Daily Activity
.