Miejskie żagle

A teraz poznajmy razem trochę miasta bo poznawanie miasta w tym dniu oceniam dostatecznie. Dzień wcześniej było ciekawiej (odsyłam do wpisu "Stary po Starym").


Jelitkowo - osiedle Neptun Park. Zdjęcie zrobiłem bo osiedle strzeżone i bez dostępu postronnych spacerowiczów. Zbudowane około 2009 roku. Położone jedynie 100 metrów od plaży. Ponad 30 tysięcy za metr kwadratowy.


Osiedle Trzy Żagle, któremu potem dla zysku dobudowano "Czwarty Żagiel". Daty budowy to 2014 i 2011. Nie kojarzyłem kolejności powstawania tych budynków. Tak jak już pisałem te trzy budynki w obrębie "Trzech Żagli" są wewnętrznie podzielone płotami, także w rozróżnianiu tych nazw chodzi tylko i wyłącznie o etapowanie inwestycji. Byłem tu tego dnia dwa razy, stąd dwa zdjęcia z różnych budynków.


Krynicka na Przymorzu to była przez lata ulica przemysłowa. Hale, zakłady, warsztaty. W ostatnich latach powstały tu osiedla Mezzo i Solvo, ale nie słyszałem by ktokolwiek tak nazywał tę lokalizację. Po parzystej stronie mamy Solvo z 2018 roku z płotem i wielkim parkingiem a po nieparzystej stronie Mezzo (z 2020 roku). Dla mnie największą wadą tych lokalizacji jest słaba obsługa piesza (brak) z ulicą Szczecińską i Rzeczpospolitej.


Grunwaldzka we Wrzeszczu czyli socrealizm z około 1949 roku. Przed wojną w miejscu robienia zdjęcia była zabudowa. Po wojnie poszerzono ulicę o wschodnią jezdnię.

Na koniec ocena dnia kurierskiego:

scrnli_21-01-2023_17-51-52.png

Start pracy: mierny bo autem doczekałem się zlecenia po 20 minutach, ale na pierwsze zlecenie rowerowe czekałem w terenie 1,5h. Samopoczucie dostateczne bo mimo zatargów z liczbami i algorytmami nadgoniłem straty i jestem w stanie osiągnąć zarobek w styczniu taki jaki planowałem. Zarobek dzisiaj oceńmy dobrze bo kursy samochodowe były korzystne a i ludzie sypnęli e-napiwkami, które dają zarobek jakbym pracował godzinę dłużej (128 zł w 3h autem i 26 zł w 2,5 h rowerem).

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


20/01/2023
20411
Cycling, Daily Activity, Walking