Dziwny rok to i zarabianie dziwne

Bardzo dziwny mam ten rok. Zupełnie inaczej go sobie wyobrażałem. Zarobki 30% niższe a czas wcale nie leci 30% wolniej. Na szczęście pomału zapełnia się kalendarz zaplanowanych grup do odprowadzania.


Z miasta to ciekawe były dzisiejsze twarze osiedla Garnizon. Tam każda z klatek schodowych ma coś ze sztuki. Dzisiaj byłem w bloku, który zastąpił dawne kino garnizonowe.

Teraz akurat mój zastój w zarabianiu to efekt obowiązków ludzkich, że się tak wyrażę. Każdy Człowiek je ma.

Dziwne dzisiaj było to, że zarabiałem głównie w uberze, czyli tej gorszej aplikacji. Mniej płaci, ale rano to właśnie tam były zlecenia.

Pierwsze do falowców (lekko z górki, wiadukt i już). Wzorowy odbiór w przymorskim McDonaldsie, który powinien dawać korepetycje McDonaldsowi uniwersyteckiemu. Szybko, sprawnie, w ciepłym wnętrzu.


Jechałem do stałej klientki o nazwisku na Ł. Już w windzie potwierdziłem drugie zlecenie z aplikacji. Tak właśnie działa Uber, że zlecenia przydziela na zakładkę.

Pojechałem do Wrzeszcza (tunel, deptak, wiadukt) do Galerii. Kolejną godzinę spędziłem jeżdżąc po tej dzielnicy a zlecenia wpadały mi zawsze na zakładkę.

Z jednej strony to dobrze, a z drugiej wolałbym bardziej opłacalne zlecenia z pl-wolt, ale nawet nie miałem czasu by włączyć tę aplikację.

Dopiero po 5 zleceniu Uber ucichł. Włączyłem drugą aplikację i jechałem w stronę domu, ale zawrócił mnie dzyń dzyń Wolta.

W międzyczasie dowiedziałem się o napiwku, który zawsze cieszy. Był najniższy z tych, które dostałem w uberze (5 zł), ale należy do tych wyższych patrząc na Wolta.

Ostatni kurs z Wolta był dość długi bo aż za 16 złotych. Zaczynało mocniej padać, ale dalej był to deszczyk a nie ulewa.

W sumie wróciłem zadowolony bo był to owocny, ranny wyjazd. Zakończył się 6 dostawami a nie jedną lub dwoma. 67 złotych, niecałe 3h. Najlepszy był ruch, którego bardzo potrzebuję. Od razu człowiek czuje się inaczej.


Powyżej numery zleceń i żółte strefy skąd brałem torebki. Ocena dnia w skali szkolnej. Lubię ten system. Start 4, zarobki 3+, miasto 3, samopoczucie 4.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


13/03/2023
20433
Cycling, Daily Activity, Shopping