Lepiej w niedzielę

Znowu trójaplikacyjnie i tym razem wyszło dobrze. W końcu!

Inna sprawa, że jeździłem jedynie niecałe 2 godziny. Nie mogłem się zabrać do jeżdżenia po niedzielnym odpoczynku. Lubię jednak wysiłek fizyczny po lenistwie lub łakomstwie.

Jeździłem najpierw na Uberze, potem na Glovo i na koniec na Wolcie. Były zlecenia, mało było czekania. Nie mam na co narzekać. Chyba już zrozumiałem, że w Glovo nie warto zapisywać się na bloki godzinowe, jeśli można do nich dołączyć ad-hoc. Wtedy, jeśli nie ma zleceń, łapiemy taki kończący się blok i nie tracimy godziny na czekaniu - a najwyżej kilka minut.

Jak wróciłem do domu to chciałem jeszcze raz ogarnąć co ja tak właściwie robiłem. Tyle aplikacji, tyle przełączeń, wszędzie jakiś niewielki zarobek. Czy razem da to coś sensownego? Także poniżej moje uporządkowanie tego krótkiego dnia pracy:

image.png

Tu podsumowanie. Dzisiaj najgorzej płacił mi na godzinę Wolt, ale to kwestia indywidualna bo np. odrzuciłem dwa zlecenia by mieć trzecie bliższe domu

scrnli_23-04-2023_22-27-25.png
Tu dokładnie rozpisane czasu. Jeśli pracowałem tak krótko to da się to ogarnąć. Przy dłuższej pracy nieosiągalne są takie wyliczenia

Jak widać w drugiej i następnych kolumnach - kończąc jedno zlecenie - włączałem pozostałe aplikacje by nie tracić czasu na szukanie kolejnych klientów. Dzisiaj opłaciło mi się to np. na Zaspie gdy wręczając danie z McDonaldsa (Glovo) już słyszałem dźwięk powiadomienia o nowym zleceniu w Wolcie. Udało się!

image.png

Jednocześnie (jak już pisałem) nie wszystkie aplikacje zgrywają się między sobą. I tak jak widać w tabeli unikałem łączenia Glovo z czymkolwiek.

Jeździłem po rejonach, które odwiedzał najsłynniejszy kurier w Polsce (niestety nie jest nim [Michał Górka](@ShyneDeux oraz tu)) - Dexterowski. Fajnie było zobaczyć na dużym erkanie telewizora obrazy jakie widzę na co dzień. Jednocześnie tak jak to pisał autor filmiku - jako miejscowy niemal ciągle wzdychałem, że znam lepszą drogę. Tak to jest, że nawigacje rowerowe dość słabo radzą sobie ze ścieżkami i drogami rowerowymi.

No i Dexterowski oglądał falowce a ja dzisiaj aż dwa razy (40% dostaw) miałem dostawy właśnie do tego typu budynków. Z poziomu parteru czar pryska - brak widoków na morze.

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


23/04/2023
22106
Cycling, Daily Activity, Gardening