Zadowoleni po wycieczce na Westerplatte

Oprowadzanie po półwyspie to zawsze loteria. Nie wiadomo ilu ludzi przyjdzie, skąd przyjadą, jakim przybędą środkiem transportu. Tu więcej o inicjatywie.

Dzisiaj oprowadzałem w dwóch turach. Kilkunastu turystów, w większości rodziny. Dostałem też ręcznie robiony prezent. Od nas każde dziecko dostaje skromny gadżet.

PXL_20230708_201405890.jpg

Odpocząłem psychicznie oprowadzając te dwie kameralne grupy. Chcieli zwiedzać i to było czuć. Było żywe zainteresowanie a mnie cieszyła uwaga nastolatka, który już po 20 minutach mówił do babci, że on tu był, ale szli inaczej i w ogóle nic się wtedy nie dowiedział. Teraz było zupełnie inaczej.

Jednym słowem klienci zadowoleni.

Każdy ma swoje Westerplatte (...) - tak powiedział w 1987 Jan Paweł II i dzisiaj słyszałem od turystów komentarz: "Ja was tu zabrałem i poświęcam swoje siły i czas bo też mam swoje zasady. Mam swoje Westerplatte".


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


07/07/2023
30020
Cycling, Daily Activity, Walking

PS. Wieczorem jeszcze zarobiłem 8,9 zł rozwożąc jedzenie na rowerze. W trakcie jazdy niestety spadł mi rowerowy GPS Etrex32, który ostatnio testowałem. Kierowcy nie wyszło ominięcie urządzenia i w efekcie ekran nie działa. Rozglądam się teraz za zegarkami z GPS. Chciałbym by telefon (android) miał trochę wolnego. Głównie zegarek miałby służyć do wycieczek i notowania trasy. Czy warto spoglądać na markę Fitbit? (Actifit.io by działał) Jak o nich czytam to nie wiem, czy nie lepiej kupić po prostu lepszy, niezawodny np. firmy Polar a Actifit odpuścić. Takie mam rozkminy.

image.png

image.png

Oto trasa.