Nikt tak nie chwalił Jelitkowa

Ten dzień to były dowozy i oprowadzanie. Do tego wystartowało Mevo (system rowerów publicznych) także testowałem przy okazji dojazdów taką zabawkę.

Zacznę od pochwał ze strony turystów na temat Jelitkowa. Miałem okazję ich oprowadzać kilka razy po tej dzielnicy i tego jeszcze nie słyszałem. Byli w wielu miejscach polskiego wybrzeża, ale czekagoś takiego nie widzieli i są zachwyceni. Będą wracać. Chodzi przede wszystkim o zieleń i tereny spacerowe dostępne dla każdego.

Ciekawie usłyszeć takie pochwały na temat dzielnicy, która uchodzi za taką trochę na marginesie miasta i w cieniu wielkiego Sopotu. Taki trochę Sopot, któremu nie wyszło.

Oto trasa, którą wczoraj szliśmy (Park Przymorze, czyli kolejne tereny zielone wokół Jelitkowa). Przybliżałem im tajniki zróżnicowania tego terenu.

Przy okazji dostaw także oczywiście zwiedzałem. Wczoraj niewiele, ale ciekawe widoki także podpatrzyłem. Tym razem "ustrzeliłem" Zaspę z ulicy Pilotów z wysokiego piętra. Za oknem nowa inwestycja mieszkaniowa w miejscu dawnego przedszkola lub przychodni.

scrnli_14-09-2023_20-00-04.png

Garsć statystyk i subiektywnych ocen z dowozów. Start pracy mierny (długo czekałem na pierwsze zlecenie), zarobek mierny (46 zł, 2h+, 21 zł/h), poznawanie miasta dostateczne. Poniżej to samo na wykresach.

scrnli_14-09-2023_20-04-58.png
Pln/h w poszczególnych dniach oraz średnia z ostatnich 30 dni

W branży kipi na temat podwyżek opłat ze strony naszych pośredników pracy ( tzw. partnerów). Na szczęście mnie to nie dotyczy bo wraz z początkiem roku uciekłem z tego bagna dziwnych umów, które jednak się opłacają. Jak widać coraz mniej.

This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


13/09/2023
26747
Cycling, Daily Activity, Walking