Jelitkowo - dwie relacje w jednej

Wycieczki te prowadziłem w czwartek i poniedziałek, ale nic nie stoi na przeszkodzie bym relację z nich opisał w raporcie z niedzieli :D

Spacer na molo okazał się dla mnie całkiem gorącą przechadzką. Korzystamy z łaskawości pogody i ciepłego września. Temperatury idealne do spacerów.

Na molo spotkałem znajomego z dawnej pracy. Z uśmiechem słuchał tego co mówię a ja nie do końca go poznałem.

Podczas wycieczek z dorosłymi nieraz stosuję zasadę "dorośli odpowiadają za siebie". Nie liczę, nie pilnuję restrykcyjnie tego czy wszyscy są, ale wyraźnie informuje o trasie i możliwościach. W 98% ludzie idą ze mną i mnie się trzymają.

Od jakiegoś czasu nie stosuję parasolek i wskaźników, chorągiewek, ale po prostu podnoszę rękę do góry i potem odwrócony też tak macham tą ręką. Mniej dźwigania a niewiele osób tak robi. Łatwo się odnaleźć.

Czułem, że spacer szybko mi minął. Frekwencja była duża.

W poniedziałek było więcej ludzi i jakby nie patrzeć szybciej zrobiło się ciemno. Trochę mi to utrudnia pracę. Nie mogę zachowywać ciekawych rzeczy na koniec bo po 19 mało co już widać.

:) Co widać na zdjęciach:

Zwiedzaliśmy Park Reagana. Ludzie zachwyceni i chwytają dzień. Mają w ofercie pobytu darmowe wycieczki to z nich korzystają. Ja też korzystam bo dla mnie one darmowe na szczęście nie są :) Każdy jest zadowolony.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


24/09/2023
8413
Walking