Ciemne Jelitkowo

Dzisiaj przetestowałem jak się oprowadza po ciemku po Jelitkowie. To nie jest specjalnie turystyczna dzielnica, tzn. turyści podczas pobytów w Gdańsku mogą tu co najwyżej zajechać nad morze.

Obawiałem się czy bez dobrej widoczności nie będzie wiało nudą. Myślę, że nie. O to się starałem.

Trasę przetestowałem na rowerze dwa dni temu i 90% ścieżek jest oświetlona. Brakuje oświetlenia budynków i wyraźnych widoków na morze.


Domki rybackie z 1903 roku z ulicy Bałtyckiej

Przyjemna grupka chętnych do zwiedzania. To dobrze rokuje na przyszłość bo wolę takie spacery niż organizację spotkań pod dachem.

Wcześniej załatwiałem różne domowe sprawy, ale przed tym zdążyłem pojeździć na rowerze jako kurier. Zlecenia wpadały jedynie z Ubiera i niespodziewanie po drugim przestały wpadać. Także już po 10 rano skończyłem pracę z zarobkiem rzędu 22 złotych. Trudno się mówi. To było też pożegnanie na jakiś czas z rowerem zastępczym typu damka.

PS. Wczytaliście się w AI zaraz pod tytułem? Bardzo ciekawe są te angielskie streszczenia i krytyka tego co sami napisaliśmy. Maszyna także potrafi wymyślić quiz na podstawie naszych tekstów.

Oto krytyka tego tekstu po angielsku:

Quote Overall, while the post provides some insights into the author's experience in Jelitkowo, it may benefit from further elaboration and considering contrasting perspectives to provide a more well-rounded analysis.> Quote

Poza tym nic nie napisałem o bezpieczeństwie. Było bezpiecznie. Szliśmy też grupą.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


06/10/2023
15736
Cycling, Daily Activity, Walking