Uber i mój pierwszy ukończony quest

Uber i mój pierwszy ukończony quest

Na początek zdjęcia z Gdańska zrobione przy okazji dowozów:


Dzielnica Strzyża


Dzielnica Strzyża


Dyrekcja Stoczni


Wiosny Ludów 7 nad Motławą jakby w ruinie


Och jaki piękny ten Gdańsk ;)


Wajdeloty we Wrzeszczu

W Wolcie są bonusy a w Uberze questy. Ich zdobywanie to szansa na uczciwy i dobry zarobek. Najczęściej zdobywa się je (złotówki) realizując określoną liczbę zleceń w określonym czasie.

Ostatnio jeżdżę znacznie bardziej dorywczo niż dawniej (wykres poniżej) także nie pamiętam już kiedy zrobiłem bonus. Pewnie wczesną wiosną. Wolt na początku roku był tak wkurzający (brak zleceń rowerowych), że w zasadzie zrezygnowałem z walki o bonusy na rzecz pracy w konkurencji.

scrnli_13-10-2023_21-58-40.png

Uber ostatnio przywrócił questy i ten dzisiejszy postanowiłem zdobyć bo był skrojony jak dla mnie. Zrób 5 dostaw w 5 godzin do godziny 13. Bardzo mi to pasowało bo chciałem dziś szybko zakończyć pracę by jeszcze się zregenerować przez wieczorną wycieczką.

Udało się... ale nie warto było.

Cieszę się, że się udało, ale wiem, że gra nie warta była świeczki. Zarobiłem 81 złotych w ponad 4 godziny jazdy. To jest 20 zł/h czyli najsłabiej w tym tygodniu. Bez tego byłoby jeszcze słabiej co już byłoby dnem. Lepiej by było gdybym zamiast czekania na uberowe zlecenia czekał również na zlecenia z Wolta. Zwłaszcza, że dzisiaj czekałem na zlecenia chyba ponad godzinę. Kursy były dość wymagające bo z Oliwy wysłano mnie przez Wrzeszcz nad Motławę.

Dobrze, że spróbowałem.
This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


13/10/2023
32446
Cycling, Daily Activity, Walking

Screenshot_20231015-001450.png