Jeśli jest tylko po Wrzeszczu to znaczy, że jest optymalnie

Jeździłem dzisiaj jedynie po południu i to chyba był dobry wybór. Ruch był dość ospały. Po każde zlecenie musiałem cofać się pod galerie handlowe. To dość nudna "procedura".

Z dwóch aplikacji - mi zlecenia dawał jedynie Wolt. Uber Eats milczał. Raz się spóźnił minutę bo uprzedził go Wolt.

Zdjęcia mam jedynie dwa:

PXL_20240205_150606443.jpg
Okienko na klatce na wyższym piętrze to dla mnie zawsze okazja do zdjęcia. Tu dzielnica Strzyża i w oddali szkoła, którą kończyli m.in. Krzysztof Kolberger i Jolanta Kwaśniewska. To IX LO na ul. Wilka-Krzyżanowskiego na Strzyży

PXL_20240205_163804106.jpg
Osiedle Brętowska Brama jest w dawnym Brętowie, które dzisiaj bardziej ciąży w stronę Wrzeszcza. To jeden z pierwszych tak wysokich (55 m) budynków mieszkalnych. Zbudowany w 2009 roku

output (20).gif

Trasy jakie wylosował mi algorytm były w sam raz na rower. Nie za długie. Słabo wprawdzie wynagradzane, ale cała nadzieja była w tym, że miało być ich sporo. Były 3 zlecenia na godzinę, a mnie uratowały niespodziewane napiwki. Dzięki nim z 89 zł zrobiło się 102.

W ten sposób tempo zarabiania było całkiem przyzwoite - 34 zł/h.

scrnli_5-02-2024_22-10-56.png
Na tej mapie widać, że dzisiaj po zarobek (i rekreację na rowerze) pojechałem do Wrzeszcza. Dla mnie jeszcze wygodniej jest jeździć po Przymorzu, ale przy dzisiejszym wietrze lepiej unikać blokowisk.

image.png
Widać, że czerwona i żółta linia spadają. Byle nie za szybko i byle jeszcze dało się coś z tego jeżdżenia wycisnąć.

PS. Od lat szukam jakiegoś rozwiązania do katalogowania moich wpisów. Najlepsza była by wygodna, nieograniczona chmura tagów lub drzewko kategorii. Engrave i dblog niestety, póki co nie dają takiej możliwości. Tagi takie musiałyby dać się ustawiać w różnych kolejnościach i mieć podkategorie. Na razie musi starczać mi wyszukiwarka oparta na site:racibo.pl.