Porcje Gdańska - czyli raport z jeżdżenia z jedzeniem po mieście w końcu kwietnia

Tym razem jedynie mała porcyjka. W końcu kwietnia zajmowałem się nauką na kursie doszkalającym przewodników. Opłacało się nie jeździć bo egzamin zdany, a wcale nie było to łatwe. Jeżdżenie jako kurier było jedynie odskocznią i przypadkowym zarobkiem przy okazji jeżdżenia rowerem.

Jeździłem w sobotę, czwartek i piątek. Średnio po godzinie, czyli bardzo mało. To pokazują też zarobki: 56, 18 i 49 złotych. Liczba zleceń: 4, 1 i 4.

Sobota była wkurzająca bo telefon przerwał moją sielankę rozwożenia - musiałem wracać do domu. Szło tak fajnie, ale musiało być inaczej. W czwartek jeździłem autem, ale było to dosłownie na siłę. Musiałem po prostu przeparkować auto w dzielnicy - postanowiłem więc przy okazji zarobić. Robię tak też z racji tego, że mam podpisaną umowę wynajmu pojazdu. Wypada co pewien czas używać - tak mi się wydaje. Najlepszy był piątek - a raczej ta godzinka w piątek. Rozdzieliłem ją jeszcze kawą u rodziców i załatwianiem jakiś prywatnych spraw. Pamiętam, że miałem kurs podwójny i było to całkiem owocne.

scrnli_4-05-2022_22-15-29.png

Widoki jak widać - blokowe.

Z ciekawych kursów to byłem też u syna kolegi z dostawą. Kazałem pozdrowić, ciekawe czy się dokonało.

Rowerowe kursy pokazuje ta mapa:

scrnli_4-05-2022_22-25-02.png

Zamiast tych słów mogła też być tylko tabelka:

scrnli_4-05-2022_22-29-10.png

Dodałem ważną dla mnie kolumnę zarobków w ostatnich 30 dniach. Przez tą naukę bardzo mi te liczy spadły - z 4500 do 800 złotych brutto.

To był tez pierwszy miesiąc "pod partnerem". Inna forma zatrudnienia od której w zasadzie nie było ratunku. W sumie się opłaca, ale jest z tym trochę zachodu. Pierwsze wypłaty pokazują, że zamiast 23 lub 28% teraz z pensji brutto pobierane mam około 17%.


Na koniec stały kącik ogłoszeń. Mam po prostu różne kody i się nimi dzielę. Po pierwsze rejestrując się w aplikacji Wolt i podając kod "racibo" dostaniesz zniżkę na jedzenie. Po drugie chętnych do pracy takiej jak powyżej zapraszam do rejestracji przez MB Partner z kodem "racibo", który da wam 20 zł zniżki. To dobre do przetestowania czy taka forma dorabiania Wam odpowiada. Rejestrując się przez MB Partner możecie też zapisać się do innych firm takich jak Glovo, UberEats, czy Bolt.