Według planu minimum. Bez zdjęć!

To nie był dzień zwiedzania, ładnych miejsc, nowych zakątków miasta. Stąd brak zdjęć bo byłyby one na siłę.

scrnli_11-10-2023_22-14-53.png

Długo czekałem na pierwsze zlecenie. Niestety odrzucam (70%) to co proponuje mi Uber czyli kursy z dalekim dojazdem. Uber przestał w tym miesiącu dopłacać za dojazdy do restauracji. Ryzyko, że za połowę kilometrów nie dostanę ani złotówki demotywuje. Przez to czekam i czekam i nie mogę się doczekać nowych zleceń.

Najpierw miałem 3 zlecenia pod rząd (Wolt). Myślałem, że mnie zaprowadzą do Wrzeszcza bo nowy blok na Hynka to już niemal Wrzeszcz. A jednak wróciło mnie na Przymorze. Z Przymorza odrzucałem uberowe propozycje-kursy do Wrzeszcza i tak to się kręciło. A w zasadzie stało i czekało.

W końcu przyszedł upragniony, akceptowalny Uber - ale po nim znowu przerzuciłem się na Wolty. To były krótkie kursy po Przymorzu i to mi odpowiadało. Także dopiero na końcu - te północne fragmenty na planie - to był przyjemny zarobek.

W domu czekał szczekający pies także wróciłem.

scrnli_11-10-2023_22-19-59.png
Zarobione 76 złotych w nieco ponad 3 godziny. To daje średnio 25 zł/h. Taka jest właśnie ostatnio średnia (czarna linia). Oby poszła do góry jak w zeszłych dwóch latach (czerwona i żółta linia).


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


10/10/2023
16057
Cycling, Daily Activity, Walking
.

ezgif-4-36d3c9930d.gif
Porównanie kursów rowerowych jako kurier do tych zrobionych rekreacyjnie i turystycznie.